Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Bres
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
donderdag 25 april 2024
20:00
Stoom + Jamkade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dawn Brothers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jungle By Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Sezgin Gülec - Try outs
Theater Hof 88, Almelo
Fuse Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Kraaien
Fluor, Amersfoort
20:00
Stef Bos - Bloudruk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hilin
P60, Amstelveen
20:00
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Berre
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ghostly Kisses
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lainey Wilson
Melkweg, Amsterdam
Jamila Woods
Melkweg, Amsterdam
22:00
Folly Group
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dotan
Het Zonnehuis, Amsterdam
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yard Act
Paradiso, Amsterdam
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Palehound
Paradiso, Amsterdam
20:15
Verborgen juwelen van Schubert en Schumann
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Teddy Swims
Trix, Antwerpen
20:00
Elmer
Trix, Antwerpen
20:00
Zap Mama
De Roma, Antwerpen
19:30
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hugh Cornwell
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Chassé Theater, Breda
20:00
Bso / The Bricks
Mezz, Breda
20:30
Kenny B - Den Poku
Chassé Theater, Breda
20:00
Michelle David & The True-tones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Keane
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Louis Culture
Botanique, Brussel
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Modern English + Spasmodique
Paard, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
Chef'Special
Paard, Den Haag
Valentina Tóth - Wildbloei
Theater de Kampanje, Den Helder
Slum Village
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ver Van Je Bed
Deventer Schouwburg, Deventer
Sandra en/of Jeroen van Veen - Tijdnoot I – van Bach tot Beving
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Krezip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Krezip - Theatertour 2024
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kronol / So Fuckin' Confused
Iduna, Drachten
20:15
Charl Delemarre - Charl zingt Shaffy
Cultura, Ede
Kommil Foo - Grind
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:00
WENDE - Sterrenlopen
Effenaar, Eindhoven
20:00
Daniel Tomas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Concordia, Enschede
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Congos & The Gladiators
Metropool Enschede, Enschede
21:00
BRUUT!
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Prins S. en De Geit
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pip Blom
Vera, Groningen
20:30
Cassandra Onck / Dj Kogelman / Milda
Simplon, Groningen
20:30
Scott Hamilton & Trio Rein De Graaff
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
The Story Of Boybands
Patronaat, Haarlem
Queen's Pleasure
Patronaat, Haarlem
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Noemie Wolfs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Tunes Comedy Night
Metropool, Hengelo
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vinyl Williams
Vorstin, Hilversum
20:15
Cristina Branco
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Christiaan Jelsma
De Bres, Leeuwarden
Mouna Laroussi - Waanzien
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Di-rect
Het Depot, Leuven
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Manfred Mann's Earth Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
20:00
The Best of Britain - The Power of Music
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Indien
Merleyn, Nijmegen
Finntroll
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Overkill
Lindenberg Theater, Nijmegen