Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Podiumcafé The Legend
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
14:00
Baroeg
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Zik Zak
Ittre
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Rotown
Rotterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:30
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Cinetol
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Goffertpark
Nijmegen
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
19:30
Luxor Live
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
14:00
Baroeg
Rotterdam
zondag 29 mei 2022
15:00
Transport League
Podiumcafé The Legend, Sneek
21:00
W.H. Lung
Rotown, Rotterdam
19:00
Wolfmother
Muziekgieterij, Maastricht
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Danko Jones
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Altın Gün
Trix, Antwerpen
19:30
The Lemonheads
Melkweg, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 30 mei 2022
Parquet Courts
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2022
Baroness / Kvelertak
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Lemonheads
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Danko Jones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
woensdag 01 juni 2022
20:30
Bökkers
Hedon, Zwolle
Therapy?
Luxor Live, Arnhem
Danko Jones
Melkweg, Amsterdam
donderdag 02 juni 2022
19:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
My Chemical Romance
Ahoy, Rotterdam
22:00
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Claw Boys Claw
Vera, Groningen
Therapy?
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Bush
Trix, Antwerpen
vrijdag 03 juni 2022
20:30
Claw Boys Claw
Hedon, Zwolle
20:00
Nada Surf
TivoliVredenburg, Utrecht
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Sore Losers + X Raiders
Duycker, Hoofddorp
20:30
Zero's Hard Met: Bizkit Park + Kink Fast Dj Team
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nouveau Vélo / Rats on Rafts
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Leif de Leeuw Band
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bad Nerves
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juni 2022
20:00
Sass Jordan
De Bosuil, Weert
14:00
Cenobites / Demented Scumcats / Nim Vind / Savage Beat / Sick Sick Sin
Baroeg, Rotterdam
Cenodemonic Freakout II
Baroeg, Rotterdam
20:00
Magoria
P3, Purmerend
20:45
Rats on Rafts
Neushoorn, Leeuwarden
Marky Ramone
Zik Zak, Ittre
Scarlet Aura – The Book Of Scarlet Tour
Duycker, Hoofddorp
Stevie Ray Vaughan Undercover
Vorstin, Hilversum
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Claw Boys Claw
Metropool Enschede, Enschede
Wolfmother
Effenaar, Eindhoven
20:00
Burning Down The House
Mezz, Breda
20:30
Punkrock Pile-up
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Abraham Sarache
Melkweg, Amsterdam
Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
The Subways
Bitterzoet, Amsterdam
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Therapy?
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juni 2022
20:30
Starsailor
Metropool, Hengelo
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
20:30
Up The Irons + Twisted Sisters
P60, Amstelveen
20:00
Anneke van Giersbergen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 06 juni 2022
Therapy?
De Oosterpoort, Groningen
20:00
OM
Botanique, Brussel
Kiss
Sportpaleis, Antwerpen
Tape Toy
Doka - Volkshotel, Amsterdam
dinsdag 07 juni 2022
20:30
Therapy?
Hedon, Zwolle
20:00
Het Zesde Metaal
Rotown, Rotterdam
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
Starsailor
Paradiso, Amsterdam
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 08 juni 2022
Rats on Rafts
Hedon, Zwolle
19:30
Het Zesde Metaal
De Helling, Utrecht
Hang Youth
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sass Jordan
Manifesto, Hoorn
19:30
Tremonti
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Therapy?
Paard, Den Haag
donderdag 09 juni 2022
19:45
Bökkers
TivoliVredenburg, Utrecht
Mastodon
013, Tilburg
Paceshifters
Merleyn, Nijmegen
20:45
Nona
Doornroosje, Nijmegen
The Creepshow
Duycker, Hoofddorp
21:00
The Gathering
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Het Zesde Metaal
Vera, Groningen
20:00
Claw Boys Claw
Paard, Den Haag
20:30
Sass Jordan & The Champagne Hookers + Chris Caddell in MEZZ
Mezz, Breda
Kings of Leon
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
DEAFDEAFDEAF / Jellephant & the Phantoms / Shaemless
Cinetol, Amsterdam
vrijdag 10 juni 2022
The Gathering
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bleach Plays Nirvana Unplugged
Spirit of 66, Verviers
20:00
The Tambles
EKKO, Utrecht
20:00
The Old Ditch Riverhoppers / The Pine Box Boys
dB's, Utrecht
OM
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Claw Boys Claw
Rotown, Rotterdam
Red Hot Chili Peppers
Goffertpark, Nijmegen
23:45
Gorefunest + Pander
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Marky Ramone
Duycker, Hoofddorp
20:30
Bökkers
Metropool, Hengelo
21:00
Hang Youth
Metropool Enschede, Enschede
19:30
GBH
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kissterious / The Covernant / Up The Irons
Mezz, Breda
19:30
The Hubschrauber + Jellephant
Luxor Live, Arnhem
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Analogues
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Sass Jordan
P60, Amstelveen
Temple Fang
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 11 juni 2022
20:30
Fokko
Hedon, Zwolle
14:00
Cenodemonic Freakout II
Baroeg, Rotterdam