Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:00
Mystiek Theater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Atelier 210
Brussel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:30
Mezz
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
13:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. `t Schaliken
Herentals
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Hedon
Zwolle
11:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Popradar
Den Haag
Paard
Den Haag
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Musicon
Den Haag
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Allemanswaard
Amerongen
Boerderij
Zoetermeer
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Helling
Utrecht
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
woensdag 20 oktober 2021
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tim Dawn
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Fortunate Sons
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The Analogues - Let It Be: abbey road
Theater de Stoep, Spijkenisse
Texas
Paradiso, Amsterdam
20:00
STIKSTOF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Slow Crush / The Guru Guru
Botanique, Brussel
20:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Mystiek Theater, Enschede
20:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Mystiek Theater, Enschede
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ruben Annink
Rotown, Rotterdam
20:30
Rootsriders - Marley75 door Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
Ocobar - Wonderful Tonight
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nubiyan Twist
Atelier 210, Brussel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Luwten
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
22:30
Langkamer
Mezz, Breda
Kommil Foo - OOGST
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
13:00
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
K3 - Dromentour
Orpheus, Apeldoorn
20:00
John Vooijs / Suzan Seegers / Tessa Sunniva / Tony Neef - Sound of Mus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jett Rebel - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
20:15
Janne Schra - Janne & de Vogels
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Imagine - The John Lennon songbook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Huun-Huur-Tu
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Zaantheater, Zaandam
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Munttheater, Weert
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Fosa YG
Patronaat, Haarlem
20:00
Flying Horseman
De Roma, Antwerpen
20:30
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Chassé Theater, Breda
20:15
Eric Vloeimans / Will Holshouser - Two for the road
Theater de Koornbeurs, Franeker
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Douwe Bob - theatertour 2021
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Doe Maar
Hedon, Zwolle
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
19:30
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
De Haagse Popweek
Popradar, Den Haag
De Haagse Popweek
Paard, Den Haag
De Haagse Popweek
De Zwarte Ruiter, Den Haag
De Haagse Popweek
Musicon, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Charly Luske - Story of Robbie Williams
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Blanks
Paard, Den Haag
20:00
Blackbird / Suzy V
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Benny Sings
Tolhuistuin, Amsterdam
Ben Caplan
De Oosterpoort, Groningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Back to the Country - Part 9
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 21 oktober 2021
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zola Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Waylon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
VanVelzen - Change of mind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Visual
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
The Kik
Maassilo, Rotterdam
20:15
The Jimi Hendrix Re-Experience - 50th Anniversary Tour
Theater de Schalm, Veldhoven
The Guru Guru
Patronaat, Haarlem
20:15
The Fortunate Sons
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Dutch Eagles - Muzikale goudzoekers!
Wilminktheater, Enschede
20:00
STIKSTOF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Smoove & Turrell
ECI Cultuurfabriek, Roermond
SLOPER
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Släpstick - The Roaring Twenties
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rootsriders
De Helling, Utrecht
19:00
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Roberto Fonseca Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:00
Remme
Paradiso, Amsterdam
20:15
Queen The Music - The show must go on!
Figi Theater, Zeist
Popronde Utrecht
dB's, Utrecht
Popronde Utrecht
De Helling, Utrecht