Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wickenburgh
't Goy
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Mezz
Breda
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
DNK
Assen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Molenberg
Delfzijl
013
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
Melkweg
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
19:30
Lisa
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Musis
Arnhem
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Simplon
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paard
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
Markant Uden
Uden
De Muze
Noordwijk
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 21 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Volbeat
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Vandenberg's Moonkings
Vorstin, Hilversum
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Hedon, Zwolle
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Dire Straits Experience
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Bros. Landreth
Melkweg, Amsterdam
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Markant Uden, Uden
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
South African Roadtrip
DNK, Assen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Skerryvore
P60, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Grenswerk, Venlo
20:30
Seraph
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Ruben Annink
Mezz, Breda
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:45
Of the Wand and the Moon
Cacaofabriek, Helmond
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
Nielson
013, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Mix Master Mike
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Mercy John
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Memphis Maniacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Mdou Moctar
EKKO, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Matt Winson
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Matt Simons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:00
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
20:30
Manudigital
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:30
Luka
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lightning Dust
Bitterzoet, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:00
Laïs
De Djoelen, Oud-Turnhout
Lagwagon
Melkweg, Amsterdam
20:30
KOKOKO!
WORM, Rotterdam
19:30
Kizzy
Lisa, Rotterdam
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kim Wilde
Musis, Arnhem
20:45
Kim Larsen
Cacaofabriek, Helmond
20:30
KIKYU / Tessel
Simplon, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jo Goes Hunting
Merleyn, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
Ina Forsman
Paard, Den Haag
20:00
Ilse DeLange
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
20:00
Hofman Live: Lip Service + The Great Communicators
Hofman, Utrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
19:30
Henge + Borokov Borokov
Trix, Antwerpen
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Guy Davis
Het Witte Kerkje, Terheijden
Gotu Jim
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
Fink / Sophie Hunger
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Fieh
BIRD, Rotterdam
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ezra Furman
Tolhuistuin, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dutch Eagles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Drose
Vera, Groningen
20:00
Drahla
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
DiTCH / Urban Graveyard
Paard, Den Haag
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Kom, Nieuwegein