Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
22:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Kik
Elst
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Singer Theater
Laren
20:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Rietveld Theater
Delft
21:15
Rietveld Theater
Delft
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Pook
Oostknollendam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
20:00
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Maassilo
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
Little Devil
Tilburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
zaterdag 09 november 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Zaantheater, Zaandam
20:00
Morjak
Wolbodo, Delft
20:00
Newskoolfest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Vorstin, Hilversum
21:00
The Real Thing
Vorstin, Hilversum
20:00
Lost Frequencies
Vorst Nationaal, Brussel
22:30
The Cosmosians
Vera, Groningen
19:30
Sinkane
Trix, Antwerpen
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Trix, Antwerpen
20:00
Dennis van Aarssen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Kik, Elst
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Dutch Eagles
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Marco Martens
Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
New Purple Celebration
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Hans Zimmer
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Singer Theater, Laren
20:45
Gotu Jim
Simplon, Groningen
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes - Eerbetoon aan Hazes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lomepal
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lauren Daigle
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
21:15
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
19:00
JAGD
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
19:30
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Pina
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Tabitha
Patronaat, Haarlem
19:30
Lamb
Patronaat, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Ad Colen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Flavium
Paradox, Tilburg
20:00
Wallis Bird
Paradiso, Amsterdam
20:30
TaxiWars
Paradiso, Amsterdam
20:30
Famke Louise
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
Paard, Den Haag
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
20:30
Susana
P60, Amstelveen
21:00
Jan Akkerman
P3, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Orpheus, Apeldoorn
Ilse DeLange
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
20:00
Morres
O'Casey's Irish Pub, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Jazz&Beyond: Blakey Revisited
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Dutch legacy met Benjamin Herman & John Engels
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Christopher Cross
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Giant Sand
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: SQY / Sequoyah
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Sway Wild
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Periphery
Melkweg, Amsterdam
Portland
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
De Dijk
Maassilo, Rotterdam
21:00
Live at LOLA: Lustrous (BE) + Model Depose
LOLA050, Groningen
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Little Devil, Tilburg
20:00
30 Jaar Praga Khan
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Marc Ysaye / Mister Cover
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Beatshow
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Charly Luske - The story of George Michael
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Naturally 7 - On Tour 2019
Junushoff Theater, Wageningen