Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Ahoy
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Magasin 4
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:30
Patronaat
Haarlem
21:30
So What!
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
22:15
Merleyn
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
22:30
013
Tilburg
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Spetters
Zoetermeer
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
Lux
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Trix
Antwerpen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Munttheater
Weert
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Sugar Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Alter Schlachthof
Eupen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Martien van Doorne
Deurne
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
De Bosuil
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
vrijdag 23 februari 2018
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
23:00
Adana Twins / Agoria / Miss Melera
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Andre Hazes Jr. / Django Wagner / Henk Dissel / John de Bever / John W
Ahoy, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Bibelot, Dordrecht
20:45
Barbagallo
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
BEAUX / Kita Menari
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Billie Eilish
Botanique, Brussel
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bleeding Gods
Gigant, Apeldoorn
21:30
Bruut! / Steffen Morrison / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Bugge Wesseltoft
Simplon, Groningen
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Catfish / Julian Sas
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Clan Of Xymox / The Arch / The Breath Of Life
Magasin 4, Brussel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
21:30
Cookhouse / Will Whisson
So What!, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Dayna Kurtz
Burgerweeshuis, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
22:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Merleyn, Nijmegen
21:00
De Likt
Rotown, Rotterdam
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
22:30
Dr. Lektroluv presents Elektric World
013, Tilburg
Eefje De Visser
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Faith: A Tribute to George Michael
Bibelot, Dordrecht
23:00
Fleeky Friday met Famke Louise
Spetters, Zoetermeer
20:15
Frank Boeijen
C.C. Achterolmen, Maaseik
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Friday Night Live! met Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hans Vandenburg / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Her's
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Lux, Nijmegen
20:30
Jacqueline Govaert
Vera, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jeff Heijne, Bea Andrés: Flamenco-Gitaar, Cello & Bas
Beauforthuis, Austerlitz
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Jeroen Zijlstra - Waterman
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jhené Aiko
Trix, Antwerpen
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jure Pukl Doubtless Feat Melissa Aldana, Joe Sanders, Gregory Hutchins
Bimhuis, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karsu
Wilminktheater, Enschede
Kendrick Lamar
Ziggo Dome, Amsterdam
Kensington
013, Tilburg
21:30
King of the World
De Flux, Zaandam
20:30
Knight Area
Willemeen, Arnhem
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lady Sings the Blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
20:30
Louis The Child
Bitterzoet, Amsterdam
Maaike Ouboter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Mamas Gun
Sugar Factory, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matangi Kwartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
Millionaire
Alter Schlachthof, Eupen
21:00
Neuroot
Luxor Live, Arnhem
20:15
Nick & Simon
Zaantheater, Zaandam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Pleinvrees Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Prince Tribute Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
19:00
Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rhapsody Queen
Grenswerk, Venlo
21:00
RHEA
De Bosuil, Weert
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Rise of the Wood / Second December
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Russ
Vorst Nationaal, Brussel