Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
De Flux
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Grenswerk
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Helling
Utrecht
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Pieterskerk
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
De Unie
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
P3
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Vasim
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Spot
Middelburg
C.C. Merksem
Merksem
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Reflektor
Liège
Corneel
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
't Ukien
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
Innocent
Hengelo
Metropool
Hengelo
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Atak
Enschede
23:00
Atak
Enschede
19:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
vrijdag 17 november 2017
Feuerengel
Hedon, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
Ruben Hoeke Band
De Peppel, Zeist
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Vrienden Voor Het Leven
Oktoberhallen, Wieze
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Ziggy Played Guitar - David Bowie Tribute
De Bosuil, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
The Mysterons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Kik
Grenswerk, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Paceshifters
De Helling, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
PVRIS
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Olga Vocal Ensemble
Pieterskerk, Utrecht
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:30
Walid Ben Salim
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Hallo Venray
De Pul, Uden
Vandenberg's Moonkings
013, Tilburg
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
Warhaus
Annabel, Rotterdam
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
Stephanie Struijk
C.C. Merksem, Merksem
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:00
And So I Watch You From Afar
Muziekgieterij, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Témé Tan
Reflektor, Liège
Spinvis
Corneel, Lelystad
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Pater Moeskroen
't Ukien, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
Call It Off
Metropool, Hengelo
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time
LOLA050, Groningen
20:00
AmenRa
C.C. Strombeek, Grimbergen
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt
So What!, Gouda
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD
Atak, Enschede
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
22:00
SweetKiss Momma
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Bibelot, Dordrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Klangstof
Paard, Den Haag
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
20:15
The Blues Brothers
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Mezz, Breda
Mooon
Mezz, Breda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer