Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Podium Boxtel
Boxtel
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Atak
Enschede
23:00
Atak
Enschede
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
So What!
Gouda
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Metropool
Hengelo
Innocent
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
't Ukien
Kampen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Corneel
Lelystad
Reflektor
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
C.C. Merksem
Merksem
20:30
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Vasim
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Ledeltheater
Oostburg
21:00
De Zwerver
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
P3
Purmerend
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 17 november 2017
Wende Snijders - Mens
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Miguel Zenón Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
De Meester, Almere
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Kenny B
Fluor, Amersfoort
The Velvet Underground & Nico
P60, Amstelveen
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mastodon
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mammút
Melkweg, Amsterdam
19:30
Quicksand
Melkweg, Amsterdam
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Moses Boyd Exodus / Thundercat
Paradiso, Amsterdam
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
20:30
CaboCubaJazz
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Sundays & Cybele
Q-Factory, Amsterdam
23:00
5 Years Tangram
Melkweg, Amsterdam
23:45
Mood II Swing
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
20:00
Bear's Den
Lotto Arena, Antwerpen
Status Quo
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Streaming Rock Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Trijntje Oosterhuis
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Mezz, Breda
Mooon
Mezz, Breda
20:00
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
The Blues Brothers
De Molenberg, Delfzijl
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Klangstof
Paard, Den Haag
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Bibelot, Dordrecht
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
22:00
SweetKiss Momma
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD
Atak, Enschede
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt
So What!, Gouda
20:00
AmenRa
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time
LOLA050, Groningen
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
Call It Off
Metropool, Hengelo
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Pater Moeskroen
't Ukien, Kampen
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
Spinvis
Corneel, Lelystad
Témé Tan
Reflektor, Liège
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
And So I Watch You From Afar
Muziekgieterij, Maastricht
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Stephanie Struijk
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal