Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Flint
Amersfoort
21:00
Roepaen
Ottersum
Gelredome
Arnhem
20:00
De Pul
Uden
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
P60
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
TT-Circuit Assen
Assen
20:30
Groene Engel
Oss
Cinetol
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grote Markt Den Haag
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Roodkapje
Rotterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:30
Club Antre
Amsterdam
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:30
Vera
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
09:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Volta
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Babylon
Woerden
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
Poppodium Volt
Sittard
23:30
Vera
Groningen
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Iduna
Drachten
15:00
Artis
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Ziggo Dome
Amsterdam
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
De Meester
Almere
22:00
De Kroeg
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Perifeer
Deventer
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
14:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
Het Pakhuis
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
12:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Pauluskerk
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
15:30
dB's
Utrecht
14:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Hannekes Boom
Amsterdam
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
Wijngaard Duetinghem 838
Doetinchem
20:30
Grenswerk
Venlo
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
vrijdag 23 juni 2017
21:00
Altar
Little Devil, Tilburg
Anathema
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
British Fame
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Brownie Dutch / Eddy Zoëy / Martijn Fischer / Willeke Alberti
Flint, Amersfoort
21:00
CCR door The Dawn Brothers
Roepaen, Ottersum
Celine Dion
Gelredome, Arnhem
20:00
Daan Junior Birthdaybash ft. Johnny 500
De Pul, Uden
Daniel Lohues - Moi
ATLAS Theater, Emmen
21:00
De Coronas / Pater Moeskroen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Diggy Dex / Kenny B
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
DR.Q's: BandBQ
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hammer of dawn
P60, Amstelveen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Idina Menzel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Ivar
Luxor Live, Arnhem
21:00
Joanne Shaw Taylor
Burgerweeshuis, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
23:00
Josh Wink
Muziekgieterij, Maastricht
King of the World
TT-Circuit Assen, Assen
20:30
Level 42
Groene Engel, Oss
Mantra
Cinetol, Amsterdam
Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Midnight Oil
Paradiso, Amsterdam
20:00
Motorama
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
New Arts/ Passievrucht presents Soufiane Eddyani
Gigant, Apeldoorn
20:00
Nod Stewart & The Faces
Grote Markt Den Haag, Den Haag
22:00
Paul Sinha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
20:00
Scarlet Stories / Scenario II / Vetrar Draugurinn
Altstadt, Eindhoven
21:00
Shit Girlfriend
Roodkapje, Rotterdam
20:15
Spasmodique
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
This Is Jackson
Bibelot, Dordrecht
21:00
verborgenBende
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
20:30
Yoghurt and Honey
Club Antre, Amsterdam
zaterdag 24 juni 2017
100% NL Speelt Live
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:30
Archie and the Bunkers
Vera, Groningen
20:00
Beat The DJ
Gebouw-T, Bergen op Zoom
09:30
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Bluesselect
Podium Vlieland, Vlieland
19:45
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Clash of the Coverbands
Vorstin, Hilversum
21:00
Club Shadowplay II
Volta, Amsterdam
20:00
Coopertest
Melkweg, Amsterdam
Coopertest - Back To The Fusion
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
19:30
Dool
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Flamenco Festival Rotterdam
Grounds, Rotterdam
21:00
Grim Tim / The Bonnevilles
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
Handshake Daddies
Poppodium Volt, Sittard
23:30
High Wolf
Vera, Groningen
21:00
Hijaz
'T Uilekot, Herzele
21:30
Iese Daase
De Fles, Spijkenisse
21:00
Jan Akkerman / Ruben Hoeke / Bert Heerink
Corneel, Lelystad
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Joanne Shaw Taylor
Iduna, Drachten
15:00
Josephine Zwaan / Tenfold
Artis, Amsterdam
22:00
L'Homme Armé + Intero
Merleyn, Nijmegen
Lieverlee Festival
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Listener
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: Rush, tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
Martijn Fischer -
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Niet Lullen, maar Speeluh: Flotz / Neuroot / Travølta / UNDUN
De Meester, Almere
22:00
Okesweer
De Kroeg, Arnhem
20:00
Otis Gibbs
Patronaat, Haarlem
20:30
Plan Kruutntoone
De Perifeer, Deventer
21:00
Pocket Knife Army
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Popkoor amstelveen
P60, Amstelveen
Racoon
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
14:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Roberto Tan
Simplon, Groningen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Seafire
Het Pakhuis, Groningen
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
12:00
Thang Benefiet Festival
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Hearted + The Sprvk
Altstadt, Eindhoven
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pauluskerk, Tilburg
zondag 25 juni 2017
Amy Macdonald
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Archie and the Bunkers / Kitty Kitty Tuna / The Sensational Cousins
dB's, Utrecht
14:30
De Fermaatjes
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Gharib
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Inbetween Colours
Hannekes Boom, Amsterdam
14:00
Iris Penning
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
JW Roy
Wijngaard Duetinghem 838, Doetinchem
20:30
Koblenz
Grenswerk, Venlo
15:00
Lakshmi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Little Steven and the Disciples of Soul
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Margo Price / Pert Near Sandstone / The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
16:00
Miscellaneous
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Moo Sessions //Roufaida
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten