Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Altstadt
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
13:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
Hofman
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Oedipus
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
woensdag 22 februari 2017
20:30
Hockey Dad
ACU, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
Declan McKenna
Altstadt, Eindhoven
22:00
Kim Hoorweg, Jens Dreijer, Nick Croes & Ferry Lagendijk
BIRD, Rotterdam
20:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Gharib
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
ELLA
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
22:00
JP Harris & Chance McCoy
Merleyn, Nijmegen
Lucky Chops
Metropool, Hengelo
19:30
Foxygen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lisa Mitchell
Sugar Factory, Amsterdam
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
Bonobo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Moya Brennan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Cosmonauts
V11, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Zaantheater, Zaandam
donderdag 23 februari 2017
Glenn Hughes
013, Tilburg
20:00
Cultuurteelt
013, Tilburg
20:00
Wende Snijders
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Popunie Live presents AliaZ Acoustic
BIRD, Rotterdam
21:00
Lil Uzi Vert
Bitterzoet, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
FEWS
Botanique, Brussel
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Orwells
De Helling, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Het verlangen van Yuri Honing
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Lucky Chops / Rilan & The Bombardiers
De Oosterpoort, Groningen
Joanne Shaw Taylor
De Roma, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
20:00
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Weval
Doornroosje, Nijmegen
Matthew and the Atlas
EKKO, Utrecht
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
Arianne Abbestee
Het Dolhuys, Haarlem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Klooster, Woerden
20:30
Daniel Meade
Het Witte Kerkje, Terheijden
Matt Winson
Hofman, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Mokoomba
LantarenVenster, Rotterdam
Tycho
Melkweg, Amsterdam
22:00
TenTemPiés
Merleyn, Nijmegen
20:30
Moya Brennan
Metropool, Hengelo
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Whoop! Crazy Color Party
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
St. Tropez
Oedipus, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
Drive Like Maria
Paard, Den Haag
Waylon
Paard, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Posthuis Theater, Heerenveen
Ten Fé
Rotown, Rotterdam
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zwols Songwriters Gilde Presenteert Paulusma
Statenzaal, Zwolle
20:30
Accrasicauda / Iguana Death Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn