Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
dB's
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Cafe de Pompe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Genk
Genk
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Vera
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Paard
Den Haag
21:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Rodenburg
Beesd
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
De Flux
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
19:00
J.C. De Bunker
Gemert
Paard
Den Haag
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Metropool
Hengelo
SplotsZ
Roelofarendsveen
Metropool
Hengelo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Barthkapel
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Prinsenhof
Best
De Helling
Utrecht
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Café de Hommel
Vlaardingen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:00
STECK
Delft
19:00
Winston
Amsterdam
vrijdag 06 mei 2016
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Wrekmeister Harmonies
dB's, Utrecht
Will And The People
Patronaat, Haarlem
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Indien
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Hirsch Effekt
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Franklys
Hall Of Fame, Tilburg
The Dandy Warhols
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Common Linnets
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Beat + Support
P60, Amstelveen
22:00
Tape-It
Cafe de Pompe, Goes
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stef Bos
C.C. Genk, Genk
20:00
Schnarff schnarff
The Cave, Amsterdam
20:00
Scarecrow
De Pul, Uden
20:00
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Revel in dimes
Concerto, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
21:00
Prince Tribute
Paard, Den Haag
21:30
Prince Memorial: Sometimes it Snows in April
Bibelot, Dordrecht
20:00
Poptrashfest
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Pauw
Boerderij, Zoetermeer
Mr. Polska
Rodenburg, Beesd
20:00
Monomentum: Gigatron 2000 + Bombardier Muffy + Pander
Little Devil, Tilburg
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Manu Katché
LantarenVenster, Rotterdam
Lost Frequencies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Korpse - Contorted Mind
De Flux, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Kaytranada
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
23:00
Juan Sanchez / Ringo
Panama, Amsterdam
20:00
John Oldenstam sings Marvin Gaye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
19:00
Iris van de Ven / Marloes Dekkers / Sheverine
J.C. De Bunker, Gemert
Ian Siegal / Jimbo Mathus
Paard, Den Haag
20:30
Great Lake Swimmers
Muziekgieterij, Maastricht
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
Evergrey
Gebr. De Nobel, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater De Kolk, Assen
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
20:00
Eamonn McCormack / Jan Akkerman - Twents Gitaarfestival
Atak, Enschede
20:00
DJ Clash
Mezz, Breda
20:00
Diana Arbenina
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Dekoor Close Harmony - Winnaars Korenslag
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Def P
Metropool, Hengelo
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Theater in de Steeg, Den Haag
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Damir Imamović’s Sevdah Takht
RASA, Utrecht
20:30
Claudia y Manito
De Barthkapel, Den Haag
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
20:00
Boudewijn de Groot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Bazart
De Helling, Utrecht
Basia Bulat
Grand Theatre, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:00
André Brasseur & Band
De Zwerver, Oostende
An Evening With: Mark Lanegan
013, Tilburg
20:00
An Evening With Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
21:00
Adele Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
3J'S
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 07 mei 2016
21:30
Woodwind
Café de Hommel, Vlaardingen
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
Will And The People
Metropool, Hengelo
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
Tinashe
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
The Common Linnets
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Beats
Klaver 4 Live, Brunssum
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stef Bos
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:00
STECK STAGE met Electric Love
STECK, Delft
19:00
Slabdragger / Soden/ Sativa / Chubby Thunderous Bad Kush Masters
Winston, Amsterdam