The Indien in Altstadt op vrijdag 06 mei 2016

  • The Indien
    Bevrijdingsfestival Utrecht 2025
    © Alec den Os
  • The Indien
    Bevrijdingsfestival Utrecht 2025
    © Alec den Os
VR.
06 MEI
THE INDIEN 21:00 uur Altstadt, Eindhoven
2016
Hoofdprogramma The Indien
Voorprogramma DIEDE

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op vrijdag 06 mei 2016.
Dat is 3738 dagen geleden.

Overzicht tickets dit concert

Tickets The Indien in Altstadt
DEZE The Indien TICKETS WAREN BESCHIKBAAR:
vr 06 mei
Altstadt, Eindhoven
€ 10,50

Informatie over dit concert

The Indien maakt spannende en soulvolle songs in de 60’s beat traditie van bands als Shocking Blue en Jefferson Airplane. Maar ook hedendaagse acts als The Black Keys en Alabama Shakes hoor je terug in de muziek.

Meer concerten zoals deze

Foto's van The Indien , DIEDE

Foto The Indien te Eindfeest Popronde 2014 Foto The Indien te London Calling loves Concerto 2015 Foto The Indien te The Indien - 27/12 - Paard van Troje Foto The Indien te Lowlands 2015 - vrijdag Foto The Indien te Live At Amsterdamse Bostheater Kula Shaker - 09/08 - Openlucht Theater Amsterdamse Bos Foto The Indien te Sniester 2021
 
Bekijk alle 146 foto's van The Indien

Gerelateerde festivals

Gerelateerd nieuws

Leden die hier naar toe zijn geweest

Leden die hier naar toe wilden