Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
De Illustere School Schiedam
Schiedam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Grounds
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg
Kortrijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cultura
Ede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
dinsdag 21 april 2015
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sunset Sons
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Chassé Theater, Breda
20:00
Maria Catharina
De Badcuyp, Amsterdam
Matt Andersen
De Helling, Utrecht
20:30
Kizzy
De Illustere School Schiedam, Schiedam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
Within Temptation
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Oded Tzur
Grounds, Rotterdam
Martin Simek - Enkelspel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Gang Of Four
Melkweg, Amsterdam
Blacksmith / Dan Mangan
Paradiso, Amsterdam
20:30
La Yegros
Paradiso, Amsterdam
20:00
Venice
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Tiger Lillies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bløf
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Danny De Munk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Seb Black
TivoliVredenburg, Utrecht
UB40
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Poison Idea + Herectic + Bad Noids
Willemeen, Arnhem
woensdag 22 april 2015
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Dutch Music Community (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
21:00
The Black Marble Selection
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
16:00
Matthew E. White
Concerto, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cultura, Ede
20:00
Oded Tzur Quartet (New York) European Release Tour
De Badcuyp, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Barnicle Bill Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Diligentia, Den Haag
Oscar & The Wolf
Doornroosje, Nijmegen
Matt Andersen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Angela Groothuizen - Eeuwige jeugd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Figi Theater, Zeist
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Markant Uden, Uden
20:15
Eliades Ochoa | Buena Vista Social Club® Presents:
Meervaart, Amsterdam
18:30
Andreas Moe / Jon Allen / Rae Morris / Roo Panes
Melkweg, Amsterdam
19:30
De Mens
Nijdrop, Opwijk
20:00
Will Wilde
NiXenMeer, Enschede
20:00
Harry Sacksioni - 65
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Matthew E. White
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gemma Ray
Patronaat, Haarlem
20:00
Gypsy Jamsessie
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Schouwburg, Kortrijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Jarrod Lawson / Miguel Rodrigues / Stanley Jordan / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
21:30
Bart Wirtz / Jarrod Lawson / Miguel Rodriguez / Stanley Jordan
Sugar Factory, Amsterdam
Miss Montreal
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Buitenstaanders
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Nits - NITS?
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Skip & Die
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Gang Of Four + AV Okubo
Vera, Groningen
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Zaantheater, Zaandam
donderdag 23 april 2015
Martin Simek - Enkelspel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
As Elephants Are
Altstadt, Eindhoven
20:00
Popunie Live presents Zebra Zulu Quartet Home Grown
BIRD, Rotterdam
20:00
Benjamin Herman Trio & Daniel von Piekartz
BIRD, Rotterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Scott Henderson Trio
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Perry Rose
Botanique, Brussel
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Buitenstaanders
Cultura, Ede
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Sara Helene
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Jungle Brothers
De Helling, Utrecht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - ATTACCA
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Nieuwe Kolk, Assen