Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Kelder
Amersfoort
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Taverne
Bergen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
De Toegift
Den Hoorn
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
22:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
22:15
Rotown
Rotterdam
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Het Bolwerk
Sneek
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Dorpskerk
Voorschoten
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 31 oktober 2014
18:30
Duketown Rebel Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Mad Trist
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
King of the World
Victorie, Alkmaar
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hallo Venray + Stillwave
De Kelder, Amersfoort
Textures - Polars 10th Anniversary Show
P60, Amstelveen
Porter Robinson
Melkweg, Amsterdam
Stiff Little Fingers
Melkweg, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
cd-presentatie Monsieu Pao
De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Zwardsick
De Nieuwe Anita, Amsterdam
23:30
Kate Boy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Broeder Dieleman / Still Parade / Yori Swart
Gigant, Apeldoorn
Level 42
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Dr. Joe
Taverne, Bergen
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Micha Wertheim
De Weijer, Boxmeer
Navarone + Stranded7
Mezz, Breda
21:00
Club 3voor12/Breda Vagabound + Myllie Tunes + The Martial
Mezz, Breda
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
BREStheater, Brielle
20:00
Dorian Wood - Matthieu Ha
Botanique, Brussel
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Black-Bone / Mutt Dog County / THE3rdMAN
Paard, Den Haag
Steve Harley Acoustic Trio
Paard, Den Haag
21:00
The Medics
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
De Toegift, Den Hoorn
21:15
De Speeldoos
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
22:30
Stevie Nimmo Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Agora Theater Druten, Druten
Hadewych Minis
Cultura, Ede
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Sam Baker
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ferhat Göcer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Gap Dream
Effenaar, Eindhoven
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
Nits - NITS?
Wilminktheater, Enschede
20:30
The Urban Voodoo Machine
Podium 't Beest, Goes
20:30
Pieter Jouke - Tot nu toe
So What!, Gouda
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Simplon, Groningen
DeWolff + Flying Trashcans
Vera, Groningen
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
21:30
Still Parade (D)
Patronaat, Haarlem
20:00
Robb Murphy
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Soweto Gospel Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Pretty Things
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
16 Dollars
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Fates Warning
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tangarine
Metropool, Hengelo
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rocktober: Nouveau Vélo / Yawns
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Leidse Schouwburg, Leiden
De Dijk
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Melingo
30CC/Schouwburg, Leuven
Fink
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Delain
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Joint
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
AC/DC UK & Snaggletoöth
P3, Purmerend
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Typhoon
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater Walhalla, Rotterdam
Moss + Alamo Race Track (locatie: Maassilo)
Rotown, Rotterdam
20:30
Becca Stevens / Taylor McFerrin
BIRD, Rotterdam
21:30
The History of Apple Pie
V11, Rotterdam
22:15
The History of Apple Pie // Locatie: V11
Rotown, Rotterdam
20:00
Arno
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Audio Ballistics / Droon / Ladylite & Mc Mary Jane / Rioteer
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Cool Quest
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Brit Floyd
013, Tilburg
20:00
Vanderbuyst
013, Tilburg
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Hammercult
Little Devil, Tilburg
21:00
Sylvan
De Pul, Uden
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Werftheater, Utrecht
20:00
Kintsukuroi
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jonathan Scales Fourchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lorrainville
De Helling, Utrecht
21:00
The Quakes
dB's, Utrecht
21:00
BKO Quintet
RASA, Utrecht
21:00
Jack Friday Live: Janieck Devy
Hofman, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Emmy Verhey / Paul Komen
Dorpskerk, Voorschoten
21:00
Danny Bryant
De Bosuil, Weert
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Kalio Gayo
Groote Weiver, Wormerveer
20:30
Michael Schenker Group
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer