Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Extase
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:45
Ahoy
Rotterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
22:00
Panama
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Cinetol
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Brogum
Zierikzee
20:00
Aula Magna
Ottignies
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Het Koelhuis
Zutphen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Taverne
Bergen
CultuurCafé
Nijmegen
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Centre Culturel de Nivelles
Nivelles
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Spirit of 66
Verviers
16:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:30
Paradox
Tilburg
14:30
The Rock
Amsterdam
11:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
21:00
Café Shamrock
Maastricht
12:00
JVC De Schuit
Katwijk
14:30
Altstadt
Eindhoven
14:00
Willemeen
Arnhem
12:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Kennemer Theater
Beverwijk
zondag 24 april 2016
Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Alwaid / Calaspia / Conspiracy of Seven / Convictive / Kowai
PopEi, Eindhoven
20:00
A-F-R-O / R.A. The Rugged Man / Mr. Green ''Legends and Kings Tour'
Q-Factory, Amsterdam
maandag 25 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob de Nijs
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Omer Avital Quintet
TivoliVredenburg, Utrecht
Logic
013, Tilburg
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Lithium
Café Wilhelmina, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
Ian McCulloch
Paradiso, Amsterdam
Holly Golightly
Patronaat, Haarlem
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Gnod / Radar Men From the Moon
Extase, Tilburg
20:00
Eliades Ochoa
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Connie Palmen / Douglas Firs / Milena Haverkamp / Wilfried de Jong
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
Wolfmother
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vorst in de Grond
Patronaat, Haarlem
20:15
Venice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
22:00
The Sky is Orange
Q-Factory, Amsterdam
22:00
The New Earth Group
BIRD, Rotterdam
20:00
Racoon
Chassé Theater, Breda
20:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
19:45
Nacht van Oranje
Ahoy, Rotterdam
22:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen
22:00
Mark Knight
Panama, Amsterdam
20:00
Mark Foggo
Altstadt, Eindhoven
23:00
Marcel Dettmann
De Marktkantine, Amsterdam
19:30
Letlive.
Dynamo, Eindhoven
21:00
Koningsnacht: Double Veterans (BE) + Oxheart + Party With Piet!
Cinetol, Amsterdam
22:00
Koningsnacht: Dominik Eulberg & Gabriel Ananda
013, Tilburg
21:00
Koningsfest met De Likt
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Karma To Burn + Sons of Morpheus
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Her Majesty
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Grant-Lee Phillips
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:30
Gery Mendes
Paradiso, Amsterdam
19:00
F(R)ISSA #2
Brogum, Zierikzee
20:00
Eroica Beethoven
Aula Magna, Ottignies
23:00
Encore On Tour
Hedon, Zwolle
20:00
Embrace Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Eliades Ochoa
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Duman
Melkweg, Amsterdam
20:30
Don & The Usual Suspects
Paard, Den Haag
22:00
DJ Feeliq / Funky Fresh DJ's / Mc May / SWANG
Het Koelhuis, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Den Drommel
Taverne, Bergen
Démira
CultuurCafé, Nijmegen
19:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Caro Emerald
Effenaar, Eindhoven
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cale Tyson
Grand Theatre, Groningen
21:00
Butcher Babies With Guests Sumo Cyco (usa)
De Flux, Zaandam
20:00
Bong Ra / Gnod
dB's, Utrecht
19:00
Black Uhuru
Annabel, Rotterdam
20:00
Birds of Chicago
De Kloveniersdoelen, Middelburg
23:00
Bicep / Marquis Hawkes / Will Saul
Doornroosje, Nijmegen
Benjamin Clementine / Het Koninklijk Concertgebouworkest
Concertgebouw, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 27 april 2016
20:00
Walnier & Gurning duo
Centre Culturel de Nivelles, Nivelles
17:00
Uncle Harry's Punch
Taverne, Bergen
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
16:00
Mojo Man
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:30
Lucky Fonz III in Paradox
Paradox, Tilburg
14:30
Lemon
The Rock, Amsterdam
11:00
Koninklijk Festival Zwolle
Hedon, Zwolle
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Gerald Clayton Trio
30CC/Wagehuys, Leuven
21:00
Crazy Cult Roadshow
Café Shamrock, Maastricht
12:00
Canshaker Pi / Indian Askin / The Maureens
JVC De Schuit, Katwijk
14:30
BZB
Altstadt, Eindhoven
14:00
Bliksem / Pene Corrida
Willemeen, Arnhem
12:00
Best Of Foo / SPIT / The Undisputed Heavyweights / Wang Dang
Cafe Rocks, Enschede
20:00
Bakermat & Friends
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:30
A-HA
Rockhal, Esch zur Alzette
donderdag 28 april 2016
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Legendary Shack Shakers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Drive By Vendettas
Paard, Den Haag
The Doors in Concert - Celebration
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:15
The Comet Is Coming
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Blues Caravan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Aggrolites + Jamtown
P60, Amstelveen
Stef Bos
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk