Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Metropool
Hengelo
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
De Post
Midwoud
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
EKKO
Utrecht
22:00
RASA
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Café de Hommel
Vlaardingen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:00
Brogum
Zierikzee
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Amer
Amen
15:30
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Roma
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
15:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Le Forum
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:30
Café Trianon
Nijmegen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Bar3
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
A9 studios
Uitgeest
21:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
14:00
De Speeldoos
Vught
16:00
De Bosuil
Weert
13:30
Figi Theater
Zeist
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
22:00
Second Wave' ft. Reeko (ES)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Her Majesty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Will And The People
Metropool, Hengelo
20:30
November 7th
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
In The Woods, Lage Vuursche
15:00
Rockabilly Blitz XXL
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Mostly Autumn
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Common Linnets
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
De Dijk
De Post, Midwoud
21:00
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rockabilly Night
Groene Engel, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Boudewijn de Groot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
Bex Marshall (UK)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Basia Bulat
Rotown, Rotterdam
Enslaved / Trouble
Baroeg, Rotterdam
Dekoor - Close Harmony
Theater Sneek, Sneek
21:30
Dead Company
De Fles, Spijkenisse
21:00
Meat Love
Little Devil, Tilburg
20:30
Pink Project - Coming Back To Life Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Cultfarm invites Sadar Bahar
EKKO, Utrecht
22:00
Casa Babilon: Throes + the Shine
RASA, Utrecht
21:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
21:00
New Cool Collective Big Band / Orchestra Baobab
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
TivoliVredenburg, Utrecht
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Mark Lanegan + special guest Duke Garwood
TivoliVredenburg, Utrecht
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
3J'S
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Woodwind
Café de Hommel, Vlaardingen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Stef Bos
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:00
Nuff Said
Brogum, Zierikzee
20:30
Bill Champlin, Joseph Williams, Peter Friestedt & all star band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Scarecrow
Hedon, Zwolle
zondag 08 mei 2016
Monomyth + Mulch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
15:30
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
New Cool Collective Big Band / Thierno Koite
Paradiso, Amsterdam
20:30
Leyla McCalla
Tolhuistuin, Amsterdam
Kevin Morby
Tolhuistuin, Amsterdam
Shreya Ghoshal
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
20:00
Scarecrow
Patronaat, Haarlem
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
Will And The People
Hedon, Zwolle
maandag 09 mei 2016
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam