Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fluor
Amersfoort
23:00
EKKO
Utrecht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
19:30
De Post
Midwoud
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
dB's
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Café de Hommel
Vlaardingen
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:00
Brogum
Zierikzee
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
14:00
Baroeg
Rotterdam
13:00
Atak
Enschede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
15:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
15:30
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
Molen De Ster
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Le Forum
Liège
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Heineken Music Hall
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
13:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
14:00
De Speeldoos
Vught
20:30
De Roma
Antwerpen
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Concertgebouw
Brugge
15:30
Café Trianon
Nijmegen
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bar3
Rotterdam
16:00
A9 studios
Uitgeest
19:00
Vk*
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
20:30
Buzzcocks (UK)
Mezz, Breda
Will And The People
Metropool, Hengelo
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:30
K3
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Meat Love
Little Devil, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Beats
Klaver 4 Live, Brunssum
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
November 7th
Het Podium, Hoogeveen
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Scarecrow
Hedon, Zwolle
20:00
Rockabilly Night
Groene Engel, Oss
Circle Percussion - Bang! That Drum
Goudse Schouwburg, Gouda
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Circle II Circle
Fluor, Amersfoort
23:00
Cultfarm invites Sadar Bahar
EKKO, Utrecht
21:00
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
19:30
De Dijk
De Post, Midwoud
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
3J'S
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Dead Company
De Fles, Spijkenisse
21:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
16:00
Alice Phoebe Lou
Concerto, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
17:00
HI-5 Rhythm & Blues Live
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Woodwind
Café de Hommel, Vlaardingen
Stef Bos
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:00
Nuff Said
Brogum, Zierikzee
20:30
Bill Champlin, Joseph Williams, Peter Friestedt & all star band
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Bex Marshall (UK)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Heidevolk
Bibelot, Dordrecht
14:00
Enslaved / Trouble
Baroeg, Rotterdam
13:00
2nd Dutch Craft Beer Festival 2016
Atak, Enschede
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
zondag 08 mei 2016
Monomyth + Mulch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Leyla McCalla
Tolhuistuin, Amsterdam
Kevin Morby
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
20:00
Scarecrow
Patronaat, Haarlem
21:00
New Cool Collective Big Band / Thierno Koite
Paradiso, Amsterdam
20:00
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
15:30
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Shreya Ghoshal
Heineken Music Hall, Amsterdam
Will And The People
Hedon, Zwolle
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
maandag 09 mei 2016
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam