Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
22:00
RASA
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Mezz
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Prinsenhof
Best
Rotown
Rotterdam
23:00
Panama
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
08:00
World Skate Center
's-Hertogenbosch
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
13:00
Atak
Enschede
Hedon
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Grenswerk
Venlo
15:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:15
De Helling
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Molen De Ster
Utrecht
15:30
P60
Amstelveen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
De Speeldoos
Vught
20:00
dB's
Utrecht
Metropool
Hengelo
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Le Forum
Liège
20:30
De Roma
Antwerpen
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
16:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
20:00
Concertgebouw
Brugge
13:30
Figi Theater
Zeist
15:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:30
Café Trianon
Nijmegen
20:00
Bar3
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
A9 studios
Uitgeest
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
Melkweg
Amsterdam
19:00
Vk*
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Casa Babilon: Throes + the Shine
RASA, Utrecht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Buzzcocks (UK)
Mezz, Breda
20:00
Boudewijn de Groot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Bill Champlin, Joseph Williams, Peter Friestedt & all star band
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Bex Marshall (UK)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
Basia Bulat
Rotown, Rotterdam
23:00
Ballantine / Flava / Jayhem / Nina Chicka
Panama, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
APRIL / Lakshmi
Paradiso, Amsterdam
08:00
Angstgegner / Fist / Nun And The Gangbangers / The Farts
World Skate Center, 's-Hertogenbosch
20:30
An Evening With Knives
O.J.C. De Roos, Deurne
16:00
Alice Phoebe Lou
Concerto, Amsterdam
20:15
3J'S
De Maaspoort, Venlo
13:00
2nd Dutch Craft Beer Festival 2016
Atak, Enschede
zondag 08 mei 2016
Will And The People
Hedon, Zwolle
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
Shreya Ghoshal
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Scarecrow
Patronaat, Haarlem
21:00
New Cool Collective Big Band / Thierno Koite
Paradiso, Amsterdam
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
15:30
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
Monomyth + Mulch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Leyla McCalla
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Kevin Morby
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
K3
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
20:00
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
maandag 09 mei 2016
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Long Distance Calling
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Troye Sivan
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
The Boxer Rebellion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
21:30
Quilt
Paradiso, Amsterdam
21:00
Quantic Live
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Odile / The Mysterons
Melkweg, Amsterdam
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Matthew and the Atlas
Bitterzoet, Amsterdam