Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
dB's
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Utrechts Centrum voor de Kunsten
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
P3
Purmerend
P3
Purmerend
22:00
Nijdrop
Opwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Music Club Kampen
Kampen
Manifesto
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Vooruit
Gent
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:45
Electron
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
De Kroeg
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaal 100
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
PeTiCantus
Zwaag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Bosuil
Weert
EKKO
Utrecht
donderdag 21 mei 2015
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Sierra Leone's Refugee All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Shatta Wale
Melkweg, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Paradiso Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amber Kamminga / Van Dyke Brown
Winston, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Flint, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 mei 2015
21:00
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater de Spiegel, Zwolle
Dilana Smith
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
Sinister
De Flux, Zaandam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Maaspoort, Venlo
21:00
The Blind Roofers
CHV Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Dead Elvis & His One Man Grave / The Drip Dry Man and The Beat Revolve
dB's, Utrecht
20:45
Demi Knight
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Tipiko Juliet
RASA, Utrecht
20:15
Olga Vocal Ensemble
Utrechts Centrum voor de Kunsten, Utrecht
Voivod
De Helling, Utrecht
20:15
Maaike Ouboter
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Wisselfust
Little Devil, Tilburg
20:00
Carnal Diafragma
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rotterdam Riot #3
Rotown, Rotterdam
20:00
Mark Guiliana’s Beat Music
BIRD, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
90 Day Jane / Goom / Penelope
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ellen ten Damme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Autumn, Eve's Fall & KingFisher
P3, Purmerend
KingFisher Sky
P3, Purmerend
22:00
Laetho / Polar Youth
Nijdrop, Opwijk
22:00
Husky
Merleyn, Nijmegen
20:30
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The ZZ Tops
Xinix, Nieuwendijk
20:00
K's Choice
Het Depot, Leuven
20:00
The Kendolls
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Normaal
Music Club Kampen, Kampen
MakeBelieve
Manifesto, Hoorn
20:30
The Dirty Daddies
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bløf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Chameleons Vox
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Reindier
Patronaat, Haarlem
21:30
Surf City + Meat Wave
Vera, Groningen
20:00
The Wood Brothers
De Oosterpoort, Groningen
Matisyahu
Vooruit, Gent
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:15
Glennis Grace
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Deaf
Effenaar, Eindhoven
21:00
Yaaba Funk (UK) / DJ Tabou (BE)
N9, Eeklo
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Meerpaal, Dronten
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
Iduna, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:30
Sweet Bourbon
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Diggy Dex / Reazun
Bibelot, Dordrecht
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Axe 'Cuse Me + DDD
Musicon, Den Haag
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:45
DJ Elroy / The Underground Youth
Electron, Breda
21:00
Friends of the Family
Mezz, Breda
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
Live & Dangerous
De Kroeg, Arnhem
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
20:00
Graveyard Johnnys
Willemeen, Arnhem
20:00
Back to Trash
Willemeen, Arnhem
20:00
The Smiths Indeed
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Noura Mint Seymali
Paradiso, Amsterdam
21:00
Shlohmo
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mizza
Zaal 100, Amsterdam
Róisín Murphy
Paradiso, Amsterdam
Danko Jones
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mongoose
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Abba Gold
P60, Amstelveen
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 mei 2015
23:00
Akka / DJ Pauluz / Jameszoo / LeFtO / Torus
Hedon, Zwolle
The Wood Brothers
PeTiCantus, Zwaag
20:30
Bertus Borgers
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
LEGENDS OF METAL 2015 met VANNSTEIN, THE UNFORGIVEN en DEO
De Bosuil, Weert
Rangleklods
EKKO, Utrecht