Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Mezz
Breda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
13:00
013
Tilburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Bosuil
Weert
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
13:00
Parkzicht
Veendam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
17:15
Plato Groningen
Groningen
20:30
Splendor
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Rotown
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Dok6
Panningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Feesttent Pesse
Pesse
De Spil
Roeselare
19:30
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Hijgend Hert
Breda
20:00
Ledeltheater
Oostburg
The Jack
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
23:00
Atak
Enschede
16:00
Atak
Enschede
23:00
Panama
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
16:00
dB's
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Roode Bioscoop
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
Chassé Theater
Breda
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
13:00
Schouwburg Almere
Almere
16:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Cafe de Pompe
Goes
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Extase
Tilburg
13:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Splendor
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
19:00
Iduna
Drachten
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
14:00
PopEi
Eindhoven
19:00
P60
Amstelveen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:00
Metropool
Hengelo
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
17:00
Taverne
Bergen
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 28 mei 2016
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jan Henk de Groot
Nijend 24, Anderen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
19:30
John Garcia
Patronaat, Haarlem
20:30
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
JP & The Seeger Session Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kali / KęKę / Palucha
Q-Factory, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
13:00
Lisa Nora
Parkzicht, Veendam
19:30
Locomondo
Melkweg, Amsterdam
18:00
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
21:00
Luminize + support (pop/rock)
Nederland Drie, Wateringen
21:00
MARCH' STAY PUT - TOUR W/ DEAD GIVEAWAY & MEET THE STORM || DUKDALF
Dukdalf, Wieringerwerf
17:15
Marle Thomson
Plato Groningen, Groningen
20:30
Merel Vercammen & Elizabeth Jaxon
Splendor, Amsterdam
21:00
Michelle David – The Gospel Sessions
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
MILES Celebration Tour
Groene Engel, Oss
23:00
MINGO w/Dream Koala
Rotown, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Nele Needs A Holiday+ LIO
Altstadt, Eindhoven
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Flint, Amersfoort
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Quilt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
19:30
Solstice
Gebr. De Nobel, Leiden
Status Quo
Feesttent Pesse, Pesse
Stef Bos
De Spil, Roeselare
19:30
The Clash of the Cover Bands - Halve Finale Zuid Nederland
Mezz, Breda
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Fast Camels
Het Hijgend Hert, Breda
20:00
The Glitz
Ledeltheater, Oostburg
The Hendrix Alive Project
The Jack, Eindhoven
the mystery lights
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tides From Nebula
Neushoorn, Leeuwarden
Tino Martin
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
16:00
Vossenjacht Welpenfestijn
Atak, Enschede
23:00
We all love 80's, 90's 00's
Panama, Amsterdam
Wooden Soldiers
Energiehuis, Dordrecht
17:00
Xcusa
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 29 mei 2016
19:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
AB x Melkweg
Melkweg, Amsterdam
18:00
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
15:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
16:00
Eugene Chadbourne / Häxxan / Lookapony
dB's, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Flip en de Noormannen / Theo Nijland
De Roode Bioscoop, Amsterdam
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Her Majesty
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
16:00
Lenya
Gigant, Apeldoorn
19:00
Lonely Kamel
Little Devil, Tilburg
18:00
Luís de Sousa
Cafe de Pompe, Goes
17:00
midnight supply
De Fles, Spijkenisse
20:00
Nightbirds: Dirty Fences / White Slice
Extase, Tilburg
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
19:00
SPIDERS
Iduna, Drachten
16:00
Steve Houben / Charles Loos
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
16:00
The Bluesbones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
14:30
Veronique Sodano
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Yentl & de Boer
Haarlemmermeerstation, Amsterdam
maandag 30 mei 2016
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam