Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:30
Holland Casino Rotterdam
Rotterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
N9
Eeklo
21:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
On The Roof
Amsterdam
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Altstadt
Eindhoven
Artis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
18:00
De Fles
Spijkenisse
19:30
De Meester
Almere
21:00
De Reünie
Geleen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:30
Ernesto's
Sittard
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
Kavka
Antwerpen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
N9
Eeklo
21:30
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Nijend 24
Anderen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Storing
Haarlem
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
19:30
Bibelot
Dordrecht
15:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Hofman
Utrecht
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lokaal42
Helmond
14:30
Meervaart
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:00
Musicon
Den Haag
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
10:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
13:00
Pitboel Theater
Sittard
16:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Poppodium Volt
Sittard
donderdag 18 juni 2015
21:00
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Kiss
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 19 juni 2015
21:00
The Black Marble Selection
Altstadt, Eindhoven
21:00
Hans Dulfer
Bibelot, Dordrecht
Nathaniel Rateliff
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Petter Carlsen ft. Vincent Cavanagh (Anathema)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Natalie Prass
Botanique, Brussel
20:00
Saint Vitus
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ron Buitenhuis
Cafe D’n Ingel, Thorn
Dead Bronco
dB's, Utrecht
20:00
Joe Buck Yourself
dB's, Utrecht
20:30
Watipies
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:45
Loes Swinkels
De Kargadoor, Utrecht
20:45
Loes Swinkels
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Frédérique Spigt
Gigant, Apeldoorn
21:00
Hank Wedel
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Audio Adam
Hedon, Zwolle
21:30
Siembra
Holland Casino Rotterdam, Rotterdam
19:30
Elements
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
20:00
Joe madman & The Sidewalkers / The Heat
Luxor Live, Arnhem
18:00
So What!
Luxor Live, Arnhem
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
20:00
Locked & Loaded Collective
Musicon, Den Haag
21:00
Het Zesde Metaal
N9, Eeklo
21:00
BoXruBa / I Saw The Deep
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
21:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Ceumar / Mapi Quintata & Elias Garcia
On The Roof, Amsterdam
Orphaned Land
P60, Amstelveen
Kenny B
Paard, Den Haag
20:30
Rolf de Band
Paradiso, Amsterdam
Sylvan
Patronaat, Haarlem
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
King Ayisoba
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Brainbox - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
The Kik & Armand
Rotown, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Arwen Linnemann / Philip Kroonenberg / Rens van der Zalm
Theater in de Steeg, Den Haag
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mia Zabelka / Philippe Petit
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 20 juni 2015
21:00
Eva Almagor / Tarzan's My Daddy
Altstadt, Eindhoven
Lucas Hamming
Artis, Amsterdam
20:30
Velvet Music Night: Tubelight (BE)
Bibelot, Dordrecht
20:30
Pitcher
Boerderij, Zoetermeer
Glossy Jesus
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Patricia Kelly
Cacaofabriek, Helmond
17:00
La Blusa
Café de Pilaren, Alkmaar
Anna Calvi / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Roosbeef
Concerto, Amsterdam
21:00
Jared James Nichols / Little Caesar
De Bosuil, Weert
18:00
R-Yo Ready
De Fles, Spijkenisse
19:30
Talent Stage
De Meester, Almere
21:00
Mitch laddie band
De Reünie, Geleen
23:00
Huerco S / Mr. Ties
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Patatje Metal
Effenaar, Eindhoven
22:30
ERNESTHOUSE
Ernesto's, Sittard
20:30
Gospelformatie YCS
Gigant, Apeldoorn
20:00
Another Brick In The Wall i.s.m. The Pink Floyd Sound
Grenswerk, Venlo
Bass Drum Of Death
Kavka, Antwerpen
20:30
Beatrice van der Poel
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Obnoxious
Lazarus, Leiden
20:00
Resistor
Little Devil, Tilburg
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Ball Of Fire
Musicon, Den Haag
21:00
Daniel Norgren (SE)
N9, Eeklo
21:30
Rosie
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
SEMPRE CRESCENDO FT. KRAAK & SMAAK
Paard, Den Haag
Roosbeef
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
High On Fire
Poppodium Volt, Sittard
21:30
Noah Guthrie
Rotown, Rotterdam
20:00
Timeless XL: Let It Roll Warm Up
Storing, Haarlem
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark / Pepijn Schoneveld
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Club Vondel i.s.m. GRAP: BIXBY / Klangstof
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Sens Unique
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
zondag 21 juni 2015
19:30
Twitching Tongues (USA)
Bibelot, Dordrecht
15:30
Sanne Monster & AAPNOOTMIES The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
20:30
Dead Bronco
Blue Collar Hotel, Eindhoven
16:00
Fuz
Concerto, Amsterdam
20:30
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
16:00
Armand
De Bosuil, Weert
20:30
Jeffrey Lewis & the Jrams
EKKO, Utrecht
16:15
Björn van der Doelen
Gigant, Apeldoorn
17:00
Midzomergracht Festival
Hofman, Utrecht
15:30
Atlas And The Fox / No Strings Attached / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Hannah Rickard and the Relatives
Lokaal42, Helmond
14:30
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
16:30
Matt Sellors (UK) - terrasconcert
Mezz, Breda
20:00
Chiki Liki Tu-a
Musicon, Den Haag
13:30
Beets & Friends Play Wes Montgomery Feat. Anton Goudsmit
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Red Hot Chilli Pipers
P60, Amstelveen
20:00
Ebo Taylor
Paard, Den Haag
10:30
The Diary of Jake’s Dance Factory
Paradiso, Amsterdam
High On Fire
Patronaat, Haarlem
13:00
Eva Visbach / Marta Lina Thomassen / Ryanne de Bie
Pitboel Theater, Sittard
16:00
Singer-songwriter Stijn Charpentier live in PopEi
PopEi, Eindhoven
15:00
Merauder / Providence
Poppodium Volt, Sittard