Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Hedon
Zwolle
21:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
On The Roof
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Gigant
Apeldoorn
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paard
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Musicon
Den Haag
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Botanique
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Holland Casino Rotterdam
Rotterdam
18:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Nijend 24
Anderen
Kavka
Antwerpen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:30
Ernesto's
Sittard
21:00
Altstadt
Eindhoven
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Bosuil
Weert
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Artis
Amsterdam
21:00
De Reünie
Geleen
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Boerderij
Zoetermeer
18:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Nederland Drie
Wateringen
Paard
Den Haag
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
19:30
De Meester
Almere
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
Storing
Haarlem
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
13:00
Pitboel Theater
Sittard
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Lokaal42
Helmond
Patronaat
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
14:45
Roepaen
Ottersum
20:30
dB's
Utrecht
12:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
15:00
Poppodium Volt
Sittard
17:00
Hofman
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
donderdag 18 juni 2015
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 19 juni 2015
21:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Arwen Linnemann / Philip Kroonenberg / Rens van der Zalm
Theater in de Steeg, Den Haag
Audio Adam
Hedon, Zwolle
21:00
BoXruBa / I Saw The Deep
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
21:00
Brainbox - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Ceumar / Mapi Quintata & Elias Garcia
On The Roof, Amsterdam
Dead Bronco
dB's, Utrecht
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Elements
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Frédérique Spigt
Gigant, Apeldoorn
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Hank Wedel
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
Hans Dulfer
Bibelot, Dordrecht
21:00
Het Zesde Metaal
N9, Eeklo
21:00
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
20:00
Joe Buck Yourself
dB's, Utrecht
20:00
Joe madman & The Sidewalkers / The Heat
Luxor Live, Arnhem
Kenny B
Paard, Den Haag
20:00
King Ayisoba
Podium Asteriks, Leeuwarden
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Locked & Loaded Collective
Musicon, Den Haag
20:45
Loes Swinkels
De Kargadoor, Utrecht
20:45
Loes Swinkels
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Mia Zabelka / Philippe Petit
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Natalie Prass
Botanique, Brussel
Nathaniel Rateliff
Bitterzoet, Amsterdam
Orphaned Land
P60, Amstelveen
20:30
Petter Carlsen ft. Vincent Cavanagh (Anathema)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rolf de Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ron Buitenhuis
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Saint Vitus
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Siembra
Holland Casino Rotterdam, Rotterdam
18:00
So What!
Luxor Live, Arnhem
Sylvan
Patronaat, Haarlem
21:00
The Black Marble Selection
Altstadt, Eindhoven
21:30
The Kik & Armand
Rotown, Rotterdam
20:30
Watipies
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 20 juni 2015
Anna Calvi / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Another Brick In The Wall i.s.m. The Pink Floyd Sound
Grenswerk, Venlo
20:00
Anthony's Putsch
Nijend 24, Anderen
Bass Drum Of Death
Kavka, Antwerpen
20:30
Beatrice van der Poel
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Club Vondel i.s.m. GRAP: BIXBY / Klangstof
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Daniel Norgren (SE)
N9, Eeklo
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:30
ERNESTHOUSE
Ernesto's, Sittard
21:00
Eva Almagor / Tarzan's My Daddy
Altstadt, Eindhoven
Glossy Jesus
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Gospelformatie YCS
Gigant, Apeldoorn
Guus Meeuwis - Groots Met Een Zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark / Pepijn Schoneveld
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
High On Fire
Poppodium Volt, Sittard
23:00
Huerco S / Mr. Ties
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Jared James Nichols / Little Caesar
De Bosuil, Weert
17:00
La Blusa
Café de Pilaren, Alkmaar
Lucas Hamming
Artis, Amsterdam
21:00
Mitch laddie band
De Reünie, Geleen
21:30
Noah Guthrie
Rotown, Rotterdam
20:30
Patatje Metal
Effenaar, Eindhoven
20:30
Patricia Kelly
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Pitcher
Boerderij, Zoetermeer
18:00
R-Yo Ready
De Fles, Spijkenisse
20:00
Resistor
Little Devil, Tilburg
16:00
Roosbeef
Concerto, Amsterdam
Roosbeef
Paradiso, Amsterdam
21:30
Rosie
Nederland Drie, Wateringen
SEMPRE CRESCENDO FT. KRAAK & SMAAK
Paard, Den Haag
20:00
Sens Unique
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
19:30
Talent Stage
De Meester, Almere
20:00
The Ball Of Fire
Musicon, Den Haag
20:00
The Obnoxious
Lazarus, Leiden
20:00
Timeless XL: Let It Roll Warm Up
Storing, Haarlem
20:30
Velvet Music Night: Tubelight (BE)
Bibelot, Dordrecht
20:15
Wolven | Opera Theater Amsterdam
Meervaart, Amsterdam
zondag 21 juni 2015
16:00
Armand
De Bosuil, Weert
Atlas And The Fox / No Strings Attached / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
12:00
Aurelia Saxofoonkwartet / Maria Prokofieva
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:30
Beets & Friends Play Wes Montgomery Feat. Anton Goudsmit
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:15
Björn van der Doelen
Gigant, Apeldoorn
20:00
Chiki Liki Tu-a
Musicon, Den Haag
20:30
Dead Bronco
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Ebo Taylor
Paard, Den Haag
13:00
Eva Visbach / Marta Lina Thomassen / Ryanne de Bie
Pitboel Theater, Sittard
15:00
Finale Mooie Noten & optredens van Marien Dorleijn, Tessa Rose Jackson
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Fuz
Concerto, Amsterdam
Hannah Rickard and the Relatives
Lokaal42, Helmond
High On Fire
Patronaat, Haarlem
20:30
Jeffrey Lewis & the Jrams
EKKO, Utrecht
17:00
JvT Band
Taverne, Bergen
14:45
Kanoconcert - Autumn Child
Roepaen, Ottersum
20:30
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
12:00
Mag Het Licht Aan Festival
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Matt Sellors (UK) - terrasconcert
Mezz, Breda
15:00
Merauder / Providence
Poppodium Volt, Sittard
17:00
Midzomergracht Festival
Hofman, Utrecht
Neil Diamond
Sportpaleis, Antwerpen