Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Splendor
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Sound Dog
Breda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lopster Kroon
Loppersum
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
De Nul
Hengelo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
De Kubus
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
Club Monte Carlo
Nijmegen
20:00
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Atak
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Altstadt
Eindhoven
A-Tower
Antwerpen
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 27 mei 2016
20:00
Lea Kliphuis
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Ready To Play presents Emmaly Brown
STECK, Delft
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Marijje van Stralen - My Favourite Songs
Splendor, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Spant!, Bussum
20:00
Freeloader & Clvstertrvck
Sound Dog, Breda
20:30
Bells of Youth
Simplon, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
Daniel Lohues
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Paul Weller/Jam/Style Council Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
RASA, Utrecht
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Lisa Nora
Proeflokaal Belgie, Almelo
20:00
Zakk Wylde
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Spasmodique
Patronaat, Haarlem
20:00
Saybia
Patronaat, Haarlem
22:00
Skinto & Stepherd
Paradiso, Amsterdam
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:00
Skinny Lister
Paradiso, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
USAwesome
Nozem & De Non, Heemskerk
21:00
Danny Vera
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Mengelmoes
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Rudolf Koelman
Musis, Arnhem
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Jan de Bruijn
Mezz, Breda
21:00
DÉMIRA - White Ravens Tour
Mezz, Breda
21:00
Joy Division Undercover
Metropool, Hengelo
20:00
UB40
Metropool, Hengelo
19:30
Uke-Hunt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Travis
Melkweg, Amsterdam
Bombino
Melkweg, Amsterdam
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
21:00
Celine Cairo
Luxor Live, Arnhem
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Luxor Live, Arnhem
20:30
Mr. Knowhow
Lopster Kroon, Loppersum
20:00
For I Am King + Suasion (BE) + No Loose Ends
Little Devil, Tilburg
20:30
Erik Vloeimans & Kinan Azmeh
LantarenVenster, Rotterdam
Circle Percussion - Bang! That Drum
Koningshof, Maassluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ryvok
Hedon, Zwolle
20:00
NUNUK
Grounds, Rotterdam
20:00
Storytellers: Christopher Green & The Lion And The Wolf
Grenswerk, Venlo
20:00
The Golden Grass
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Belem
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
FS Green / Vic Crezée
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fifty Foot Combo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jimmy Kelly & Band - The Streetkid
Dok6, Panningen
21:30
Drums 'n' Guns
De Zwerver, Oostende
22:00
Karaokeband Rockzooi
De Nul, Hengelo
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
20:30
Van Piekeren
De Lege Ruimte, Rotterdam
Gary Brooker / Procol Harum
De Kubus, Lelystad
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fleddy Melculy
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert
21:00
The Afterveins
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Broederliefde / SBMG
Club Monte Carlo, Nijmegen
20:00
Docupodium Club
Cinetol, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Kris Dane
C.C. Mechelen, Mechelen
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Burgerweeshuis, Deventer
Haken
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Gerson Main / Postcards From Mars / Sebastiaan Benjamin
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jaya The Cat (US)
Bibelot, Dordrecht
21:00
Aight Editie 2 - DJ Kwakman / Moustache Monkeys / Noëmar / Sillo / Zwo
Atak, Enschede
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Yakumo
Altstadt, Eindhoven
Yung Internet
A-Tower, Antwerpen
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
19:00
Goldfest
013, Tilburg
zaterdag 28 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
20:00
Chinup / Club Dino's / Port Of Call
Winston, Amsterdam
19:30
Antimatter (uk) + Supports
Willemeen, Arnhem
20:30
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Find Us In Slumberland
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:30
90's Now!
Vorstin, Hilversum
21:00
Floriaan Wempe / Rob van Bavel Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
JP & The Seeger Session Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Her Majesty
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Dekoor - Close Harmony
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn