Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Manifesto
Hoorn
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
22:30
Vera
Groningen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Electron
Breda
Mezz
Breda
Pier 15
Breda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
The Cave
Amsterdam
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Winston
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De hoogte
Winsum
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
14:30
De Pul
Uden
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Bar3
Rotterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Sjor
Roggel
21:00
P3
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Manifesto
Hoorn
22:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
23:00
Paard
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
20:15
Paleiskerk
Den Haag
Diligentia
Den Haag
vrijdag 11 september 2015
20:00
Welcome To Pul Fiction #4
De Pul, Uden
21:00
Nattan (SWE) + Misanthropia
Little Devil, Tilburg
20:00
The Dallas Project
Cafe D’n Ingel, Thorn
Seasick Steve
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
P3, Purmerend
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
23:00
Jangala@Merleyn: Grimeyard + Banganagangbangers + Future Vintage MM
Merleyn, Nijmegen
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
20:00
Catself / Jesse Stael / Marvin Dee
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
The Mahones
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Green Hornet / The Miseries / zZz
Manifesto, Hoorn
20:45
Local Heroes invites: We Patriots
Duycker, Hoofddorp
21:00
PS Project
Vorstin, Hilversum
China Crisis
Metropool, Hengelo
22:30
Punkrockheavymetalkaraokeband
Vera, Groningen
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
22:00
Johnny Cash Memorial Show
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Quark
TAC, Eindhoven
21:00
Tamarin Desert + Double Veterans
Altstadt, Eindhoven
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Triggerfinger
Effenaar, Eindhoven
19:00
Vicfest IV
PopEi, Eindhoven
20:30
The Kik & Armand
Bibelot, Dordrecht
21:00
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
Jaimi Faulkner
Paard, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
21:30
VVHile
Electron, Breda
De Dijk
Mezz, Breda
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
The Godfathers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
CUT_
Luxor Live, Arnhem
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
21:00
Smutfish
Gigant, Apeldoorn
23:00
Boehmer / Cesqeaux / Jeftuz / Lady Bee / LNY TNZ / Moksi / Yellow Claw
Paradiso, Amsterdam
23:00
50HURTZ: 4 Year Anniversary
Melkweg, Amsterdam
21:00
Tania Maria (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Elephant9
Bimhuis, Amsterdam
Luctus / Spermafrost
The Cave, Amsterdam
Juan Wauters
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Room for Elephants
Sugar Factory, Amsterdam
Frank Turner
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
20:00
Baio
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Premiere / EP release Ares
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Say yes dog
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Beards
Melkweg, Amsterdam
DR MARTENS STAND FOR SOMETHING TOUR with: Turbowolf, The Black Cult, B
Winston, Amsterdam
17:00
Karsu Dönmez
Concerto, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
Delta Saints / My Baby
Victorie, Alkmaar
20:00
Gotcha! + Opie + DJ Sam the Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 september 2015
20:30
Delta Saints
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tangerine - In Stereo
De hoogte, Winsum
20:30
Seventh Sin
De Bosuil, Weert
20:30
The Dead Flowers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Maureens
EKKO, Utrecht
20:00
El Cachivache
RASA, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
14:30
Dead End / Desolate Fields / Grim Ordeal / Officium Triste / Stormgrey
De Pul, Uden
22:00
Floz
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Unchained Reality
Little Devil, Tilburg
21:30
slash n roses
De Fles, Spijkenisse
21:00
Deep Purple by Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Puur Gelul
Saturnus Live Music, Scheveningen
Tim Knol - Lost & Found
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:00
Johnny Mastro & Mama's Boys
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Subroutien Festival met o.a. The Homesick
Rotown, Rotterdam
20:00
Drunken Dolly / Freeloader / Jordi Abel / Order of the Emperor / Pene
Bar3, Rotterdam
14:00
Spinozapark comité presenteert: High tea
Baroeg, Rotterdam
21:00
de Straets
Sjor, Roggel
21:00
Zeno - A tribute to Toto
P3, Purmerend
20:30
In My Tree releaseshow
Groene Engel, Oss
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
23:00
Route 94 / wAFF
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mindcamp: Delta Tune + Flint Kids
Merleyn, Nijmegen
20:30
Phoenix City Retaliators
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
19:00
Elephant9 / Sardonis
Sojo, Leuven
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
21:00
Dream On Little Dreamer by Lotte Walda & Friends
Oefenbunker, Landgraaf
The Cool Quest
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Engel & Just
Manifesto, Hoorn
22:30
Erwin Nyhoff
Vorstin, Hilversum
Def Americans
Metropool, Hengelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Cosmic Carnival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Godfathers
Patronaat, Haarlem
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Van Halen Tribute 5150
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Royal Madness
Altstadt, Eindhoven
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
23:00
Darkraver
Paard, Den Haag
21:00
Iconoclast
Paard, Den Haag
20:15
Exsultate, Jubilate! / Johanette Zomer & Musica Poetica
Paleiskerk, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag