Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
14:00
De Oosterpoort
Groningen
The Jack
Eindhoven
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Spirit
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
00:00
Splendor
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:00
De Bosuil
Weert
20:00
Little Devil
Tilburg
Artis
Amsterdam
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Splendor
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Diamantfabriek
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Schavuit
Zeist
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
EKKO
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Stroop
Bosschenhoofd
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
Little Devil
Tilburg
16:00
Splendor
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
20:00
De Barg
Boskoop
20:30
Grand Theatre
Groningen
16:30
Mezz
Breda
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Patronaat
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Perifeer
Deventer
19:30
Altstadt
Eindhoven
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Sint-Pietersplein
Gent
17:00
Taverne
Bergen
21:30
Rotown
Rotterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
15:00
Openluchttheater De Koele
Appelscha
21:00
Café Nassau
Breda
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Paradiso
Amsterdam
20:15
Pianola Museum
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
21:00
Cul de Sac
Tilburg
19:00
De Bakkerij
Castricum
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
20:15
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
Atak
Enschede
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Capitole
Gent
zaterdag 25 juni 2016
21:00
The Sound of Sérgio Mendes
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Shayna Steele in BIRD
BIRD, Rotterdam
21:00
Shaking Godspeed
V11, Rotterdam
20:30
Replayced Single Release
Paard, Den Haag
14:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
Red Vultures
The Jack, Eindhoven
20:00
RED HAZE Unplugged TOUR w. André Hazel, Nelson, Mark V & Somersault Ba
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:00
Puur. Luuk van Dijk All night long
Vorstin, Hilversum
16:00
Pica Pica Parade: Jiri (Spirit)
Spirit, Rotterdam
20:00
Patatje Crea
Cinetol, Amsterdam
15:00
Passenger
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
00:00
Ornstein After Dark
Splendor, Amsterdam
20:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Moonface
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:00
Liefde voor het feestje
De Bosuil, Weert
20:00
Lecherous Gaze / Need
Little Devil, Tilburg
Lea Kliphuis
Artis, Amsterdam
19:30
Het Amersfoorts Jeugd Orkest
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Hermitage Kwartet & Nata Tsvereli
Splendor, Amsterdam
21:00
Haunt Hound / Niki The Saint
Altstadt, Eindhoven
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Glitterclub
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Firebirds / Krontjong Devils
Club Vibes, Rotterdam
20:00
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
Dutch Blues: Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
23:00
DJ Marky / Icicle / Sektor & Subsequent / T & Sugah
Patronaat, Haarlem
21:00
Del-Toros / Gulper
Taverne, Bergen
20:00
de Règâhs - Speluh
Diamantfabriek, Amsterdam
20:30
De Reformatie - Releaseparty
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Cattle Decapitation + Facelifter + Deathrite
Dynamo, Eindhoven
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Broederliefde
Paard, Den Haag
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Ben Folds
Concertgebouw, Amsterdam
17:00
Arthur Ebeling
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
4 Gents Of Jazz
De Schavuit, Zeist
zondag 26 juni 2016
19:30
The Deslondes
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sweet Bourbon
NiXenMeer, Enschede
15:00
Strowis Sunday Afternoon – Summer Concerts Series: Lily Kiara, Jimmy R
Hostel Strowis, Utrecht
21:00
Smurfin: Fifty Foot Combo
Mezz, Breda
21:00
Shayna Steele
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
Regio Showcase Popsport Utrecht
EKKO, Utrecht
14:00
Reggae Fever Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Anne Bakker (Stroop)
Stroop, Bosschenhoofd
17:00
Nob - Eerste Laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
Kursaal Oostende, Oostende
Nashville Pussy
Little Devil, Tilburg
16:00
NAPZAK - Die Verlorenen
Splendor, Amsterdam
16:00
Mr. Boogie Woogie & the Blisters
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Maaike Ouboter
Prinsentuin, Leeuwarden
20:00
Lynne Hanson
De Barg, Boskoop
20:30
Luke Winslow King
Grand Theatre, Groningen
16:30
Linda Kreuzen
Mezz, Breda
15:00
Jelka van Houten / Rivers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Hart Popschool Concert
Patronaat, Haarlem
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Mobius / Roald van Dillewijn
De Perifeer, Deventer
19:30
Grimner + Vanaheim + Stàilinn Drakk
Altstadt, Eindhoven
12:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Entrails + Villainy + Entrapment
Baroeg, Rotterdam
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
17:00
Dudley Taft
Taverne, Bergen
21:30
Dichter
Rotown, Rotterdam
14:00
De Raad van Toezicht / Nankosoul
Sonsbeekpark, Arnhem
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
15:00
Brassband De Bazuin / Gurbe Douwstra / Piter Wilkens / Tet Rozendal
Openluchttheater De Koele, Appelscha
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
maandag 27 juni 2016
ZZ Top
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Devil Makes Three
Paradiso, Amsterdam
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
19:30
Norma Jean
Q-Factory, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators
Paard, Den Haag
22:00
JP Harris & The Tough Choices
Paradiso, Amsterdam
19:30
H2O
Nijdrop, Opwijk
20:45
Daan Quittner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arno Adams
Cafe D’n Ingel, Thorn
dinsdag 28 juni 2016
Twin Atlantic
Paradiso, Amsterdam
20:15
Piano duo-concert Aron Tringali & Alice Chan
Pianola Museum, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
19:30
Koninklijke Militaire Kapel ‘Johan Willem Friso’
M.C. Van de Omroep, Hilversum
21:00
Hallo Venray
Cul de Sac, Tilburg
19:00
Grimner / Stàillin Drakk / Vanaheim
De Bakkerij, Castricum
Bad Religion
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 29 juni 2016
20:30
Safia
Sugar Factory, Amsterdam
Rule of Thirds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Maartje Meijer Band
Splendor, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Little Scream
Paradiso, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators + Cross Record
Vera, Groningen
20:15
KRS One
De Helling, Utrecht
Hiatus Kaiyote
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Carlos Malta & Jan Dumée
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Camerata Particolare / Marco Bakker / Selma Harkink
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
An evening with: Supermoon + AUFGLAUFT
Atak, Enschede
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
donderdag 30 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent