Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
Tuchthuis
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Jacobikerk
Utrecht
21:30
Vorstin
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
16:00
De Bosuil
Weert
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
15:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Billie's Bar
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
17:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
14:00
Weverkeshof
Nuenen
De Pauw
Roermond
21:30
Vera
Groningen
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Club Mystique
Amsterdam
14:00
kerk H. Antonius Abt.
Duiven
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
17:00
Taverne
Bergen
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
ACU
Utrecht
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Duycker
Hoofddorp
13:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
C.C. De Werft
Geel
Metropool
Hengelo
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
dB's
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
NatLab
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Breughelzaal
Bree
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De School
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Vk*
Brussel
18:30
Paradiso
Amsterdam
Kytopia
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
P60
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 17 september 2016
21:00
The Rosenberg Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
the Wounded Kings
Tuchthuis, Eindhoven
20:00
Thomas Dybdahl
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tindersticks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
21:00
Vinnie Vibes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Jacobikerk, Utrecht
21:30
Voodoo People
Vorstin, Hilversum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Yasi Hofer
De Bosuil, Weert
20:30
Yuna
BIRD, Rotterdam
22:00
Zer00's Heroes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
zondag 18 september 2016
16:00
77 Bombay Street / Logue
De Bosuil, Weert
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
15:00
Balkenkoor Slavuj
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
15:00
Boppin' around Drachten
Iduna, Drachten
20:00
Deerhoof
Paard, Den Haag
16:00
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
16:00
Farstreet / Steve Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Fear Of Men
V11, Rotterdam
20:00
Forever Amy
Paard, Den Haag
15:00
Frank in Person
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
15:00
Homegrown: Frank and The Club - Made in Papendrecht
Muziekpodium DJS, Dordrecht
17:00
Incubate: Mutilation Rites (USA) + Wiegedood (B) + Au-Dessus (LIT)
Little Devil, Tilburg
20:00
Kings of Convenience
Het Zonnehuis, Amsterdam
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
Martha Jane & The Talisman
De Pauw, Roermond
21:30
Methyl Ethel
Vera, Groningen
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
15:00
Onslaught + Mors Principium Est + No Return + Blaakyum + Monolyth
Baroeg, Rotterdam
20:00
Oscar Cordero y su Trabuco Guarimba
Club Mystique, Amsterdam
14:00
Paul Mulder / Theo Scholten
kerk H. Antonius Abt., Duiven
19:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Het Huis Verloren, Hoorn
14:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Het Veur Theater, Leidschendam
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
15:30
Sunday Afternoon Jazz olv. Paul Poulissen
Vorstin, Hilversum
20:30
Sunflower Bean
ACU, Utrecht
Tash Sultana
Rotown, Rotterdam
20:00
The Warlocks
Patronaat, Haarlem
20:15
Tim Vantol
Duycker, Hoofddorp
13:30
Whole Lotta Love: The Woodstock Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Wintersleep
Altstadt, Eindhoven
maandag 19 september 2016
20:00
Dead Meadow
Rotown, Rotterdam
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
C.C. De Werft, Geel
K's Choice
Metropool, Hengelo
20:30
Methyl Ethel / Sunflower Bean
Merleyn, Nijmegen
21:00
Rod Picott / Sergio Webb
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Jayhawks
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wintersleep
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 20 september 2016
20:30
Alba Plano / Forever Amy
De Oosterpoort, Groningen
Battles
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bob Wayne & The Outlaw Carnies
Merleyn, Nijmegen
Dead Meadow
dB's, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hemony Ensemble - Beeldenstorm
Flint, Amersfoort
18:30
Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning
NatLab, Eindhoven
19:30
Jez Dior
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
20:30
La Luz
EKKO, Utrecht
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Sun Kil Moon
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Patronaat, Haarlem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Trentemoller
Tolhuistuin, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
21:00
Brace
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Camera
De School, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Goldlink
Vk*, Brussel
18:30
Indiestad
Paradiso, Amsterdam
John Coffey
Kytopia, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:30
Latin Quarter
P60, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Peter Beets and Northern Euoropean Jazz Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Puggy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren/Zoumana Diarra Trio - Virtuoze harpklanken
RASA, Utrecht
20:00
Rod Picott / Sergio Webb
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Omval, Diemen
19:30
Sleepers' Reign
Paradiso, Amsterdam