Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
La Zone
Liège
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
19:00
Magasin 4
Brussel
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Popcentrale
Dordrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
14:30
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Roma
Antwerpen
20:00
Grounds
Rotterdam
Handelsbeurs
Gent
20:45
Merleyn
Nijmegen
Paleis 12
Brussel
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Trix
Antwerpen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
22:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paleis 12
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Toomler Theater
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:30
De Azijnfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
zondag 25 oktober 2015
20:00
Intgeniep - Jeukt
G.C. De Muze van Meise, Meise
16:15
Bring the mourning on
Gigant, Apeldoorn
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
15:00
Steve'n'Seagulls
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Children of the Light Trio
Junushoff Theater, Wageningen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Justin(e)
La Zone, Liège
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Gretchen Peters
LantarenVenster, Rotterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
The Light Brigade
Little Devil, Tilburg
16:00
Sprookjesfestival: Rockfrogs
Luxor Live, Arnhem
21:30
Bluebird
M.C. Kinky Star, Gent
19:00
Zeni Geva
Magasin 4, Brussel
a balladeer
Mezz, Breda
20:30
Mother's Finest
Mezz, Breda
20:00
Mylk
Muziekcafé Helmond, Helmond
Rufus Wainwright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popa Chubby
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Anna Rune + Lisa & The Lumberjacks
P3, Purmerend
Gregory Page
Paard, Den Haag
22:30
Hollis Brown
Paradiso, Amsterdam
Patti Smith
Paradiso, Amsterdam
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
20:00
Tin Men and the Telephone
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Lloyd en Ray
Popcentrale, Dordrecht
15:00
Walt & Tina Wilkins
Roepaen, Ottersum
16:00
Saskia Lankhoorn / Kate Moore
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sean Taylor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Luka Bloom
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Novastar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Husky
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Tribute to Van Morrison
Taverne, Bergen
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Theater 't Onderdak, Sassenheim
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
14:30
Zandkasteel
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Kid Ink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
High Tone
Victorie, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen
Vorstin, Hilversum
16:00
The Hoochies
Zaal Thijssen, Vlierden
16:00
Disney in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 26 oktober 2015
20:00
The Colorist
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Son Lux
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Speedy Ortiz
Botanique, Brussel
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cat Power
De Roma, Antwerpen
20:00
Gerardo Rosales
Grounds, Rotterdam
Luka Bloom
Handelsbeurs, Gent
20:45
The Bohicas
Merleyn, Nijmegen
Eros Ramazzotti
Paleis 12, Brussel
22:15
Becca Stevens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gengahr
Paradiso, Amsterdam
The Fratellis
Paradiso, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Tallest Man on Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Pokey Lafarge
Trix, Antwerpen
dinsdag 27 oktober 2015
19:00
Patti Smith
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Fridolijn
Bitterzoet, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fullmoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:00
Luka Bloom
Handelsbeurs, Gent
20:00
Vincent Amigo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anti-Flag
Melkweg, Amsterdam
20:00
Popa Chubby + The Balkun Brothers
Mezz, Breda
22:30
High Tone
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Krystl
Orpheus, Apeldoorn
Eros Ramazzotti
Paleis 12, Brussel
22:00
Girls Guns and Glory
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bohicas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
19:30
The Grooms
Patronaat, Haarlem
20:30
Vessels
Rotown, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bart van Loo & Eddy et les Vedettes
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Novastar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Uri Caine trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pink Martini
TivoliVredenburg, Utrecht
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
21:00
Matt Simons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Symphonica in Rosso met Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
22:00
Jon Tarifa
BIRD, Rotterdam
21:00
Low Roar
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Banned From Utopia
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Matuto
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Novastar
Chassé Theater, Breda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Simon & Garfunkel Story
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
An evening with Terry Bozzio
Crown theater, Aalsmeer
20:30
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
De Azijnfabriek, Roermond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam