Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paradox
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
21:00
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
Bodega Manolitos
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De School
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
't Nonnetje
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Victorie
Alkmaar
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Flux
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Piek
Vlissingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Idea
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
donderdag 20 oktober 2016
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Birth of Joy
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fairport Convention
Paradox, Tilburg
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Sneek, Sneek
21:00
It It Anita / The K.
V11, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Ed Struijlaart
Merleyn, Nijmegen
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Leaves Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Eriksson Delcroix
Gebr. De Nobel, Leiden
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Helen Botman
Het Huis Verloren, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Henrik Freischlader Trio
Metropool, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Discohen
Patronaat, Haarlem
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
22:00
Slim Cessna's Auto Club
Vera, Groningen
21:00
TakeRoot presents: Amanda Pearcy
De Spieghel, Groningen
20:00
Negura Bunget
Simplon, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
Fu Manchu + support + Eindhoven Rockcity DJ-team
Effenaar, Eindhoven
20:00
Matt Andersen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
STUFF.
Paard, Den Haag
20:00
Jimmy LaFave
Paard, Den Haag
20:00
Jamie Lidell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
21:00
Sam & Julia
Taverne, Bergen
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kattendans, Bergeijk
Martha Jane & The Talisman
Bodega Manolitos, Assen
20:30
Dope D.O.D.
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Great Communicators
Luxor Live, Arnhem
23:45
Fat Kids Cake
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Sander van Doorn ADE Special
Melkweg, Amsterdam
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS
Melkweg, Amsterdam
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE
Het Sieraad, Amsterdam
22:00
Teebs
Paradiso, Amsterdam
22:00
Nicky Romero
Melkweg, Amsterdam
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen / Ivo Janssen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Den Sorte Skole (ADE)
Paradiso, Amsterdam
Cocaine Piss
De School, Amsterdam
20:00
ADE: PRSPCT presents The Hard Way
Q-Factory, Amsterdam
The Robert Cray Band
Paradiso, Amsterdam
Skepta
Melkweg, Amsterdam
18:30
Rufus
Melkweg, Amsterdam
17:00
Krankland
Concerto, Amsterdam
20:00
Cali P
P60, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yellow Grass
't Nonnetje, Amersfoort
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Hof 88, Almelo
Douwe Bob
Victorie, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 21 oktober 2016
21:00
The Elementary Penguins
Hedon, Zwolle
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Saybia
Hedon, Zwolle
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Stuart McCallum
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen
De Flux, Zaandam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Leest, Waalwijk
Bettie Serveert
De Piek, Vlissingen
20:30
Glowtober: Met O.a. Ray Fuego & Anbu Nevlo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow
De Helling, Utrecht
20:30
Lola Colt
EKKO, Utrecht
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
Fun Lovin' Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dance Classic XXL
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack
De Pul, Uden
22:00
Alunah
Little Devil, Tilburg
21:00
My Generation: Beans And Fatback
013, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
21:30
Lance Canales
Porgy en Bess, Terneuzen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
21:00
Peter Pan Speedrock
Het Bolwerk, Sneek