Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
De School
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:30
Hofman
Utrecht
Jochumhof
Venlo
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradox
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Atak
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Bar
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Stroud
Putten
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
De Flux
Zaandam
21:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Piek
Vlissingen
20:00
De Pul
Uden
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Spil
Roeselare
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:15
Dynamo
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
donderdag 20 oktober 2016
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen / Ivo Janssen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Cocaine Piss
De School, Amsterdam
21:00
TakeRoot presents: Amanda Pearcy
De Spieghel, Groningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fu Manchu + support + Eindhoven Rockcity DJ-team
Effenaar, Eindhoven
20:30
Emil Landman
EKKO, Utrecht
Leaves Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Eriksson Delcroix
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Helen Botman
Het Huis Verloren, Hoorn
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE
Het Sieraad, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
21:30
Hofman Live: Sailing to Suez + She Makes War (UK)
Hofman, Utrecht
Margriet Sjoerdsma
Jochumhof, Venlo
20:30
Dope D.O.D.
Luxor Live, Arnhem
20:15
The Great Communicators
Luxor Live, Arnhem
23:00
Sander van Doorn ADE Special
Melkweg, Amsterdam
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS
Melkweg, Amsterdam
22:00
Nicky Romero
Melkweg, Amsterdam
Skepta
Melkweg, Amsterdam
18:30
Rufus
Melkweg, Amsterdam
22:00
Ed Struijlaart
Merleyn, Nijmegen
20:00
Henrik Freischlader Trio
Metropool, Hengelo
20:00
Matt Andersen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cali P
P60, Amstelveen
20:00
STUFF.
Paard, Den Haag
20:00
Jimmy LaFave
Paard, Den Haag
22:00
Teebs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Den Sorte Skole (ADE)
Paradiso, Amsterdam
The Robert Cray Band
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Paradox, Tilburg
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Discohen
Patronaat, Haarlem
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
20:00
ADE: PRSPCT presents The Hard Way
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Negura Bunget
Simplon, Groningen
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
21:00
Sam & Julia
Taverne, Bergen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Leest, Waalwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Hof 88, Almelo
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Sneek, Sneek
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Fat Kids Cake
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
It It Anita / The K.
V11, Rotterdam
22:00
Slim Cessna's Auto Club
Vera, Groningen
Douwe Bob
Victorie, Alkmaar
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 oktober 2016
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
My Generation: Beans And Fatback
013, Tilburg
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Sophia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jimmy LaFave
Atak, Enschede
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever
ATLAS Theater, Emmen
De Kift / Rats on Rafts
Bar, Rotterdam
20:30
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
20:00
STUFF.
BIRD, Rotterdam
Stuart McCallum
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:00
Lyenn
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen
De Flux, Zaandam
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow
De Helling, Utrecht
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Rootbag / TBA
De Meester, Almere
20:30
Carminho
De Oosterpoort, Groningen
Bettie Serveert
De Piek, Vlissingen
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack
De Pul, Uden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dance Classic XXL
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
20:15
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven