Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Flux
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bodega Manolitos
Assen
Jochumhof
Venlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
V11
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Effenaar
Eindhoven
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradox
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
ACU
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Victorie
Alkmaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
De School
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Patronaat
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C. Stroud
Putten
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
RASA
Utrecht
Posttheater
Arnhem
donderdag 20 oktober 2016
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS
Melkweg, Amsterdam
22:00
Slim Cessna's Auto Club
Vera, Groningen
Skepta
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Sander van Doorn ADE Special
Melkweg, Amsterdam
21:00
Sam & Julia
Taverne, Bergen
18:30
Rufus
Melkweg, Amsterdam
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Popschool jam olv Jeroen Booy / Ruben Hoeke
De Flux, Zaandam
Philippe Geubels
Wilminktheater, Enschede
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
NUHR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Nicky Romero
Melkweg, Amsterdam
20:00
Negura Bunget
Simplon, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Matt Andersen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martha Jane & The Talisman
Bodega Manolitos, Assen
Margriet Sjoerdsma
Jochumhof, Venlo
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leaves Eyes
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
21:00
Lance Canales
Statenzaal, Zwolle
17:00
Krankland
Concerto, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Jimmy LaFave
Paard, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jamie Lidell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
It It Anita / The K.
V11, Rotterdam
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
21:30
Hofman Live: Sailing to Suez + She Makes War (UK)
Hofman, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Henrik Freischlader Trio
Metropool, Hengelo
20:00
Helen Botman
Het Huis Verloren, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fu Manchu + support + Eindhoven Rockcity DJ-team
Effenaar, Eindhoven
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE
Het Sieraad, Amsterdam
23:45
Fat Kids Cake
Tolhuistuin, Amsterdam
Fairport Convention
Paradox, Tilburg
20:00
Eriksson Delcroix
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Emil Landman
EKKO, Utrecht
Eerie Wanda
ACU, Utrecht
22:00
Ed Struijlaart
Merleyn, Nijmegen
Douwe Bob
Victorie, Alkmaar
20:30
Dope D.O.D.
Luxor Live, Arnhem
20:00
Discohen
Patronaat, Haarlem
20:00
Den Sorte Skole (ADE)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen / Ivo Janssen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Cocaine Piss
De School, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cali P
P60, Amstelveen
21:00
Birth of Joy
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Barb Wire Dolls
De Helling, Utrecht
21:00
Banned From Utopia (plays Zappa)
De Bosuil, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Hof 88, Almelo
20:00
ADE: PRSPCT presents The Hard Way
Q-Factory, Amsterdam
vrijdag 21 oktober 2016
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
20:30
The Tibbs
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
19:30
The Kills
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Elementary Penguins
Hedon, Zwolle
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
20:00
STUFF.
BIRD, Rotterdam
Stuart McCallum
Boerderij, Zoetermeer
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Sophia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:00
Saybia
Hedon, Zwolle
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem