Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
09:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
17:00
Take Five
Venlo
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
14:00
RASA
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Iduna
Drachten
14:30
Iduna
Drachten
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:30
EKKO
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
13:30
De Pul
Uden
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Bosuil
Weert
15:30
De Bosuil
Weert
De Azijnfabriek
Roermond
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Club Mystique
Amsterdam
14:00
Chassé Theater
Breda
Café de Stam
Joure
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
19:30
013
Tilburg
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
zaterdag 12 november 2016
20:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
013, Tilburg
Kraak & Smaak
013, Tilburg
zondag 13 november 2016
The Cure
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Bigband Blast! / Catalijne Janssen / Nils van Haften / Ronald Snijders
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
09:30
Yoga in Concert
Vorstin, Hilversum
21:30
Seratones
Vera, Groningen
Whitney
Tolhuistuin, Amsterdam
13:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Cinematic Orchestra
Theater Rotterdam, Rotterdam
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater PePijn, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hofpoort, Coevorden
17:00
Christopher Paul Stelling
Take Five, Venlo
19:30
Bandabardo
Sugar Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Monophonics
Rotown, Rotterdam
14:00
Le Vent du Nord
RASA, Utrecht
20:00
Konstepaasje
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Singer-Songwriter Vera Zané
PopEi, Eindhoven
20:00
Duchess Says
Patronaat, Haarlem
19:30
The Monsters
Patronaat, Haarlem
Local Natives
Paradiso, Amsterdam
20:00
Audio Adam / Eleonor Coco
Paradiso, Amsterdam
18:00
Kult
Paard, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Anvil
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Ed Motta
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Maurits Pauwels Groep (Mauro Pawloski) (BE)
Mezz, Breda
20:00
Myles Sanko (UK) + Support
Mezz, Breda
Mura Masa
Melkweg, Amsterdam
19:30
Redfoo & the Party Rock Crew
Melkweg, Amsterdam
15:00
Emma Holmes / Marcel Lucont / Peter More / Ken Parsons / Richy Sheehy
Melkweg, Amsterdam
Popa Chubby + Support
Manifesto, Hoorn
15:00
Bob Sheppard / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
19:00
Prince Of Steal + Driftwood Penguins
Little Devil, Tilburg
15:00
The Fureys
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Matangi Kwartet - 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Barry Hay Flying V Formation
Iduna, Drachten
14:30
The Skull
Iduna, Drachten
14:30
Kathy Ziegler / Nicole Bianchet
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
Bring Me The Horizon
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Orkesta Mendoza
Hedon, Zwolle
Saxon
Hedon, Zwolle
Maiden United
Gigant, Apeldoorn
16:15
Chris Staples
Gigant, Apeldoorn
14:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
19:45
Blaudzun
Doornroosje, Nijmegen
20:30
TaxiWars
De Zwerver, Oostende
13:30
Benefiet concert / talentenjacht
De Pul, Uden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Tyketto
De Bosuil, Weert
15:30
Dany Lademacher's Wild Romance / Exit31 / SQY Rocking Team
De Bosuil, Weert
Nervana
De Azijnfabriek, Roermond
14:30
Gert Petersen / Marion Petersen
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Eton Crop
Concerto, Amsterdam
20:00
Brother Dege (USA) live in Amsterdam
Club Mystique, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Tangarine
Café de Stam, Joure
Russkaja
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Shakedown Tim & the Rhythm Revue
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Panic! At The Disco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
19:30
Blues Pills + Kadavar
013, Tilburg
maandag 14 november 2016
Volbeat
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Caliban / Suicide Silence
Trix, Antwerpen
The Growlers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jakob Bro Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slow Show
TivoliVredenburg, Utrecht
Europe
TivoliVredenburg, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jpnsgrls
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
22:00
Lady Wray
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marvin Dee
Paradiso, Amsterdam
NAO
Paradiso, Amsterdam
20:00
How to Dress Well
OT301, Amsterdam
Xander & The Peace Pirates
Melkweg, Amsterdam
19:30
Cimorelli
Melkweg, Amsterdam
Panic! At The Disco
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
dinsdag 15 november 2016
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mutual Benefit
Rotown, Rotterdam