Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concerto
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Rotterdam
Rotterdam
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
16:00
Roepaen
Ottersum
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Figi Theater
Zeist
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Duycker
Hoofddorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
Paard
Den Haag
15:00
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
14:00
De Avenue
Breda
19:45
Hedon
Zwolle
16:00
Lux
Nijmegen
14:00
De Amer
Amen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Café Miles
Amersfoort
15:30
Café Trianon
Nijmegen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
P60
Amstelveen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Agnietenhof
Tiel
Dynamo
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Q-bus
Leiden
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roma
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
P60
Amstelveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
zondag 20 november 2016
Monique Klemann
Concerto, Amsterdam
22:00
Marc O’Reilly
Merleyn, Nijmegen
Maceo Parker
Theater Rotterdam, Rotterdam
15:00
LIVE: Metal Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
Kin
Mezz, Breda
16:15
Jenny Berkel
Gigant, Apeldoorn
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
16:00
Het Gulden Euro Trio
Roepaen, Ottersum
Heather Findlay Band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Harbour Jazz Band
Figi Theater, Zeist
21:00
GoGo Penguin
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Familieduycken
Duycker, Hoofddorp
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:00
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater De Lievekamp, Oss
Entombed A.D. + Voivod + Lord Dying
013, Tilburg
Emil Landman
Paard, Den Haag
15:00
Elles Springs
Luxor Live, Arnhem
Electric Six
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dynamite Blues Band
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
14:00
Duchess of Swing
De Avenue, Breda
19:45
Dubioza Kolektiv
Hedon, Zwolle
16:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Lux, Nijmegen
14:00
Crooked Brothers
De Amer, Amen
Bullet For My Valentine / Killswitch Engage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Blues Treat
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Azure Hiptronics
Café Miles, Amersfoort
15:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Café Trianon, Nijmegen
15:00
Andrea Keller en Jazzcombo Don't explain
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Alcest / MONO (Japan)
P60, Amstelveen
20:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 21 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
UB40
Paradiso, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Tim Knol - Lost & Found
Agnietenhof, Tiel
Tiger Army + Antillectual
Dynamo, Eindhoven
21:00
The Liquid Machine / The Naked Sweat Drips
Luxor Live, Arnhem
21:00
Seafret
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Room Eleven
De Oosterpoort, Groningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Reckless Love
De Helling, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Placebo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Mortuus Umbra (ISR) + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
20:00
Lyenn
Paradiso, Amsterdam
19:45
Luke Sital-Singh / Mahalia
Doornroosje, Nijmegen
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Hooton Tennis Club
Paradiso, Amsterdam
21:00
Han Bennink Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
21:00
Crooked Brothers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Anneke van Giersbergen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Tyler Bryant & The Shakedown
De Zwerver, Oostende
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sirenia
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Seafret + Siv Jakobsen
Rotown, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Robert Ellis
Q-bus, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
Lucky Chops
Melkweg, Amsterdam
Las Kellies
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
John buijsman hula blues
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Doelen, Rotterdam
20:00
Jean Michel Jarre
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
20:30
Crooked Brothers
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Cassius
Tolhuistuin, Amsterdam
Caravan Palace
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ben Weaver
Patronaat, Haarlem
20:15
Autechre
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 23 november 2016
20:00
Youssou N' Dour
De Roma, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:00
UB40
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tuxedomoon
Paard, Den Haag
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Analogues - Sgt. Pepper
Parktheater, Eindhoven
Sirenia / Týr / Unleash the Archers
P60, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem