Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
14:00
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
11:00
Salle Dupreel
Brussel
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
16:30
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
PopEi
Eindhoven
Bootstraat
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Hothouse Redbad
Leeuwarden
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
The Shack
Oude Meer
20:30
WORM
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Café Fabriek
Zaandam
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
11:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
The Cave
Amsterdam
20:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Musis
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Merleyn
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Azotod
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Café the Crown
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zondag 10 januari 2016
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:15
NNENN
Gigant, Apeldoorn
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
17:00
Johnny LaPorte
Taverne, Bergen
14:00
Kurt van Eeghem / Mikhail Zemtsov / Remy van Kesteren
C.C. De steiger Boom, Boom
20:00
Sabrina Starke
Mezz, Breda
16:30
Delta Crash (BE) – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
11:00
Concerts Du Dimanche - Duo Escala
Salle Dupreel, Brussel
20:00
Her Majesty
Gashouder, Dedemsvaart
16:30
Hermitage
Diligentia, Den Haag
The Rosenberg Trio - Familia
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Amber Arcades
Bibelot, Dordrecht
16:00
Singer-songwriter Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
Therion
Bootstraat, Hasselt
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Cacaofabriek, Helmond
15:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Hothouse Redbad, Leeuwarden
16:00
Khatia Buniatishvili
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Nationaal Orkest België - Nieuwjaarsconcert
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Donnerwetter
The Shack, Oude Meer
20:30
Wilted Woman, L Lewis, Laser Poodle
WORM, Rotterdam
15:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Quatuor Diotima - Kamermuziekserie Souvenir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Motörblok
Little Devil, Tilburg
15:00
Frank Michaël
Centre Culturel de Tubize, Tubize
Frank Turner & The Sleeping Souls
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
3voor12 / Utrecht presenteert Willem Wits
dB's, Utrecht
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Faraways + Kalio Gayo (Culturel
Hostel Strowis, Utrecht
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Eefje De Visser
Café Fabriek, Zaandam
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
11:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
21:00
Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
Wishbone Ash
Paradiso, Amsterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 12 januari 2016
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
20:30
Them Moose Rush
The Cave, Amsterdam
20:00
Her Majesty
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Identikit
Musis, Arnhem
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Point Quiet
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ein Abend in Wien
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Satanique Samba Trio
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
DOT Quartet (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
woensdag 13 januari 2016
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Slagerij van Kampen - LIP/STICK
Flint, Amersfoort
20:15
Welkom bij de Fresku Show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Concertgebouw, Amsterdam
Black Honey / FEWS
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Milow
Musis, Arnhem
Tim Knol - Lost & Found
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Nadia Struiwigh / Ringo live / Skønk / Stefan Vincent
Azotod, De Meern
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Kira / Lady Dandelion / Marjoram / Pelvoux / Vera's Charm / View for
Café the Crown, Groningen
Sven Ratzke - STARMAN
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dubioza Kolektiv
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Pleasure Beach
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Gowther (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Draaimolen presents: Henrik Schwarz Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 14 januari 2016
21:00
A Mote Of Dust
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Club 3voor 12 NH: The Cosmic Carnival / Moon Moon Moon / Kissing Jane
Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:00
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen