Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Trix
Antwerpen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
AINSI
Maastricht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Vera
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Zaantheater
Zaandam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Luxor Live
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater De Veste
Delft
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
BIRD
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Scheltema Complex
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
23:30
EKKO
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
21:00
Stathe
Utrecht
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
19:30
Paard
Den Haag
Singer Theater
Laren
Wilminktheater
Enschede
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
maandag 15 februari 2016
20:00
Tony Scott
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 16 februari 2016
Angela Groothuizen - IKIGAI
Witte Theater, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
City And Colour
Trix, Antwerpen
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
20:00
Golflengte #2 verplaatst 23-02
Cinetol, Amsterdam
20:00
Grandbrothers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Jerusalem In My Heart
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Jessie J
Heineken Music Hall, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Krystl
AINSI, Maastricht
20:30
Matty Charles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
18:30
Parkway Drive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sango
Melkweg, Amsterdam
19:00
SayWeCanFly
Melkweg, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Cultura, Ede
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Spidergawd
Vera, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
Twenty One Pilots
013, Tilburg
Villagers
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
woensdag 17 februari 2016
Aafke Romeijn
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Beach Slang
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Heather Nova
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Her Majesty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Zaantheater, Zaandam
19:00
Hurts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
Incognito / Tristan
Luxor Live, Arnhem
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
jamison Ross in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Veluvine, Nunspeet
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:00
Laurence Jones Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
Le1f
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Lemaître
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lieve Bertha
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Natalia
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
O.R.K ft. Pat Mastelotto & Colin Edwin
Boerderij, Zoetermeer
Parkway Drive
013, Tilburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
R3Wind + LikeU2
De Bosuil, Weert
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Ryan Hansler BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
23:30
Stukanacht presents: De Likt
EKKO, Utrecht
The Black Cult
Burgerweeshuis, Deventer
The Paladins
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
21:00
Town of Saints
Stathe, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 18 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:00
Ambush
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
18:30
Amsterdam's Next Best!
Melkweg, Amsterdam
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Grote Kerk Enschede, Enschede
19:30
Beans & Fatback
Paard, Den Haag
Ben van den Dungen Kwartet
Singer Theater, Laren
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bo Saris
Patronaat, Haarlem
Chris Chameleon - Drie Vriende
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Daniel Lohues
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Danny Vera
De Kattendans, Bergeijk