Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
't Nonnetje
Amersfoort
16:30
De Oosterpoort
Groningen
Crown theater
Aalsmeer
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grand Theatre
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Zaantheater
Zaandam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
15:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stella by Starlight
Arnhem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vera
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Cultura
Ede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
AINSI
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Trix
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Stathe
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Porgy en Bess
Terneuzen
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
EKKO
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Maaspoort
Venlo
22:00
BIRD
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Werf
Aalst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Munttheater
Weert
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Veste
Delft
Veluvine
Nunspeet
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luxor Live
Arnhem
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Concordia
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 14 februari 2016
20:00
Dragged Into Sunlight
Patronaat, Haarlem
20:00
Devon Allman
Victorie, Alkmaar
De Staat
Effenaar, Eindhoven
De Fonk
't Nonnetje, Amersfoort
16:30
De cellosuites van Bach maar dan anders
De Oosterpoort, Groningen
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Crown theater, Aalsmeer
City And Colour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Christopher Paul Stelling
Grand Theatre, Groningen
Chris Chameleon - Drie Vriende
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Boudewijn de Groot
Zaantheater, Zaandam
17:00
Bald As Love
Taverne, Bergen
15:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:30
Adam Barnes (UK)
Mezz, Breda
15:00
A La Rum
De Vermaning, Zaandam
maandag 15 februari 2016
20:00
Tony Scott
Paradiso, Amsterdam
21:00
Philipp Rüttgers Trio / Vincent Houdijk
Stella by Starlight, Arnhem
21:00
Matty Charles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 16 februari 2016
19:30
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
Villagers
Tolhuistuin, Amsterdam
Twenty One Pilots
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Spidergawd
Vera, Groningen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Cultura, Ede
19:00
SayWeCanFly
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sango
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
18:30
Parkway Drive
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Matty Charles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Krystl
AINSI, Maastricht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
Jessie J
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Jerusalem In My Heart
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
20:00
Grandbrothers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Golflengte #2 verplaatst 23-02
Cinetol, Amsterdam
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
21:00
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Goudse Schouwburg, Gouda
City And Colour
Trix, Antwerpen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Angela Groothuizen - IKIGAI
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 17 februari 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Town of Saints
Stathe, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
The Paladins
Porgy en Bess, Terneuzen
The Black Cult
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Stukanacht presents: De Likt
EKKO, Utrecht
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
22:00
Ryan Hansler BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:30
R3Wind + LikeU2
De Bosuil, Weert
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
Parkway Drive
013, Tilburg
20:30
O.R.K ft. Pat Mastelotto & Colin Edwin
Boerderij, Zoetermeer
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Natalia
C.C. De Werf, Aalst
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lieve Bertha
Munttheater, Weert
19:30
Lemaître
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Le1f
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Laurence Jones Band
Spirit of 66, Verviers
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
Joris Linssen & caramba - STROOM
Veluvine, Nunspeet
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
jamison Ross in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Incognito / Tristan
Luxor Live, Arnhem
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Hurts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Zaantheater, Zaandam
20:00
Her Majesty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Heather Nova
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Beach Slang
Paradiso, Amsterdam