Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
Theater De Veste
Delft
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Monts
Noordbroek
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
De Zwerver
Oostende
19:30
Nijdrop
Opwijk
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Roodkapje
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:45
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
donderdag 18 februari 2016
19:30
The Front Bottoms
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Amsterdam's Next Best!
Melkweg, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Gerson Main & 't Fanfare
Luxor Live, Arnhem
20:00
Danny Vera
De Kattendans, Bergeijk
Natalia
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
VanVelzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Matty Charles
C.C. Breughelzaal, Bree
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Hyphen Hyphen
La Madeleine, Brussel
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
19:30
Beans & Fatback
Paard, Den Haag
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Krystl
Schouwburg de Lawei, Drachten
Chris Chameleon - Drie Vriende
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:30
Michael Prins
Wilminktheater, Enschede
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Grote Kerk Enschede, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
De Staat + support
Vera, Groningen
20:30
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
20:00
TenTemPiés
Simplon, Groningen
Bo Saris
Patronaat, Haarlem
Sandra & Jeroen van Veen - The world from above
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ambush
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Richie Ramone
Duycker, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ben van den Dungen Kwartet
Singer Theater, Laren
20:00
Ondergronds
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Flying Horseman
Gebr. De Nobel, Leiden
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
Koningshof, Maassluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lucas Hamming
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Gun Outfit
De Zwerver, Oostende
19:30
John Coffey
Nijdrop, Opwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Joris Linssen & caramba - STROOM
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hiphop Café X SKVR Fanatics
Grounds, Rotterdam
20:30
Knalpot
Roodkapje, Rotterdam
20:30
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Nederlandse Bachvereniging - Stabat Mater
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Town of Saints
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Iris Penning
Hofman, Utrecht
20:30
Michel Godard / Oene van Geel / Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:00
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
20:15
Stef Bos
Figi Theater, Zeist
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Villagers
Hedon, Zwolle
vrijdag 19 februari 2016
19:00
Bodyfarm + Razend + Unchained Reality + Grim Ordeal + Splinterbomb
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
40UP
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mick Wilson (10 CC)
De Meester, Almere
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia) Call It Luck Een Swingende Theaters
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:30
Joris Voorn
Paradiso, Amsterdam
22:00
Grandpa Death Experience / Katie Kruel
The Cave, Amsterdam
22:00
Filous
Paradiso, Amsterdam
20:30
Knalpot
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lilian Vieira
Meervaart, Amsterdam
20:00
Empress Of
De School, Amsterdam
20:00
Jeff Mills
De Marktkantine, Amsterdam
Sleeping With Sirens
Melkweg, Amsterdam
16:30
Stakbabber
Concerto, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sindicato Sonico
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Stick to your Guns
Trix, Antwerpen
20:00
Ladies of Soul
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Wolves Dressed in Sheep + Alexi Lalas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ground Control - David Bowie Tribute
Luxor Live, Arnhem
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:00
3J'S - Tour 7
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Jett Rebel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:45
Thrashbangers: Spartan + Illusionless + Ynfamia
Mezz, Breda
20:30
Lil Kleine - Topdown tour
Mezz, Breda