Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Lux
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Joriskerk
Venlo
19:30
Het Vliegende Paard
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Deventer Schouwburg
Deventer
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:00
Charlatan
Gent
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
So What!
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Rotown
Rotterdam
20:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium 't Beest
Goes
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradox
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
woensdag 02 maart 2016
20:30
Junior Boys
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dan Stuart
Tolhuistuin, Amsterdam
Guus Meeuwis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fred Eaglesmith
TivoliVredenburg, Utrecht
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Dayna Kurtz
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Naturally 7
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
PFM (Premiata Forneria Marconi)
Spirit of 66, Verviers
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
The African Mamas & Leoni Jansen - Graceland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arno
Rockhal, Esch zur Alzette
Stef Bos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
[PIAS] Nites: Bloc Party / Oscar / Rina Mushonga
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
10cc
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:30
Rosie Lowe
Paradiso, Amsterdam
The Libertines
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alice On The Roof
Nijdrop, Opwijk
TaxiWars
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
The Brew (UK)
Mezz, Breda
The Young Folk
Melkweg, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Markant Uden, Uden
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
20:00
Striker
Little Devil, Tilburg
20:00
Perpetuum Jazzile
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Noah Guthrie
Joriskerk, Venlo
19:30
Ares / Crazy Daze / De Alliantie / Echo Movis / Hard & Heady / Jessy /
Het Vliegende Paard, Zwolle
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Goudse Schouwburg, Gouda
Loes Luca - DOEK!
Flint, Amersfoort
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
Kingcrow / Votum
De Pul, Uden
20:30
Boubacar Traoré
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Chris Robinson Brotherhood
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Starve
dB's, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Cultura, Ede
20:00
De Staat
Charlatan, Gent
21:00
Wooden Soldiers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Savages
Botanique, Brussel
donderdag 03 maart 2016
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
John Buijsman / New Cool Collective
Wilminktheater, Enschede
21:00
El Pino & The Volunteers / Goslink
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Teus Nobel kwintet
Wageningen Campus, Wageningen
20:30
Phizmiz & Simonis
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Years & Years
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Frances
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
The Vet + Martha Jane and The Talisman
Volta, Amsterdam
20:30
Club 3voor12 NH
Victorie, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ezra Furman
Vera, Groningen
20:00
Jarryd James
Tolhuistuin, Amsterdam
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Omnia - Celtic World
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater Harderwijk, Harderwijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Naturally 7
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Racoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jessy Hay
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Delft Blue Music hosted by Fat Harry
STECK, Delft
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Stef Bos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
20:30
3J'S - Tour 7
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lieve Bertha
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Michael Prins
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
Ethan Johns
Rotown, Rotterdam
20:30
Dan Stuart
Proeflokaal Belgie, Almelo
20:00
We Are Carnivores
Poppodium Volt, Sittard
Little Big
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Birth of Joy
Podium 't Beest, Goes
21:00
Earth, Wind & Fire Experience
Patronaat, Haarlem
21:00
Sex Jams (AUT) + The Black Cult
Patronaat, Haarlem
20:00
Boudewijn de Groot
Parktheater, Eindhoven
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Boubacar Traoré
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
TaxiWars in Paradox
Paradox, Tilburg
22:00
Jeffrey Foucault
Paradiso, Amsterdam