Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Vooruit
Gent
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Eden
Charleroi
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
De Amer
Amen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Heineken Music Hall
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
N9
Eeklo
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Perron M
Mechelen
Effenaar
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
De Pul
Uden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Mezz
Breda
21:00
StudioGonz
Gouda
Paradiso
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
Theater de Griffioen
Amstelveen
10:00
Figi Theater
Zeist
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Luxor Live
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
P3
Purmerend
Duycker
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
22:00
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Maaspoort
Venlo
So What!
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De hoogte
Winsum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Noorderkerk
Amsterdam
vrijdag 04 maart 2016
21:00
EP Release Lucky Shot
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Ethan Johns
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Francis Cabrel
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Frank Boeijen
Theater De Leest, Waalwijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Fun Lovin' Criminals
Vooruit, Gent
20:00
Gallant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Gé Reinders
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Grandgeorge
Eden, Charleroi
Guus Meeuwis - Morgen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Her Majesty
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeffrey Foucault
De Amer, Amen
20:15
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
JoJo
Melkweg, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Kampanje, Den Helder
JP & The Seeger Session Band
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
Karsu Dönmez
Figi Theater, Zeist
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
King Dalton (BE) / Littoris XS
N9, Eeklo
20:00
King of the World
Iduna, Drachten
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Krystl
De Skâns, Gorredijk
20:00
Larry Gus + Dijf Sanders
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
19:45
Lil Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lucas Hamming
Simplon, Groningen
21:00
Luminize
Paard, Den Haag
20:00
Mechelen Schlagert
Perron M, Mechelen
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
21:00
Mezz en The Collectors presenteren: The LVE (BE) – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Michael Prins
Chassé Theater, Breda
20:30
MiMa - Max Eilbacher, Die Reihe & Falafel Biels
WORM, Rotterdam
20:00
MOTHER’S FINEST (USA)
Vorstin, Hilversum
19:30
Mr Punch ( aka : italian marillion )
De Pul, Uden
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Naturally 7
Agnietenhof, Tiel
20:00
Necrowretch (fr) + Infernal Execrator (sg)
Willemeen, Arnhem
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Noah Guthrie (US) + Yellow Grass
Mezz, Breda
21:00
Novatia / Phoenix Lights / Summer Breeze Project
StudioGonz, Gouda
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Omnia - Celtic World
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Ordo Rosarius Equilibrio + Sophia + Zwarte Poëzie
Baroeg, Rotterdam
20:00
Pat Smith / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:30
Peter Hertmans Quartet
Centre Culturel d'Ans, Alleur
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
10:00
Peter Rip & Big Band
Figi Theater, Zeist
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Récital Valentina Diaz-Frénot
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rico & Sticks - #OpgezwolleTotNu
Hedon, Zwolle
20:00
Roald van Oosten (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
Roos Blufpand
Patronaat, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Sex Jams + The Black Cult in Hall Of Fame
Hall Of Fame, Tilburg
Silversun Pickups
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
Steak Number Eight
Luxor Live, Arnhem
Stef Bos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
TaxiWars ft. Tom Barman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
The B-Movie Orchestra
P3, Purmerend
The Brew
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Cosmic Carnival
Goudse Schouwburg, Gouda
The Doors in Concert - Celebration
Schaffelaartheater, Barneveld
22:00
The Holydrug Couple
Paradiso, Amsterdam
The Libertines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Young Folk
Effenaar, Eindhoven
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
Tim Knol
So What!, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Waste
Little Devil, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Desire
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
[PIAS] NITES
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
zaterdag 05 maart 2016
10cc
Orpheus, Apeldoorn
14:00
6 suites van Bach - Anno 2016
Noorderkerk, Amsterdam