Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
Podium 't Beest
Goes
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Brebl
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Paradox
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
ACU
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Amer
Amen
21:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
De Kroeg
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
donderdag 03 maart 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
Birth of Joy
Podium 't Beest, Goes
Little Big
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Ezra Furman
Vera, Groningen
20:30
Noordpool Orkest / Ralph van Raat
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Earth, Wind & Fire Experience
Patronaat, Haarlem
21:00
Sex Jams (AUT) + The Black Cult
Patronaat, Haarlem
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
De Staat
Bootstraat, Hasselt
20:15
The B-Movie Orchestra
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Boubacar Traoré
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kloostersessie' ft. Douglas Firs (BE) + Bony King (BE)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Icky Pack EP Release
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Phizmiz & Simonis
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
William Sheller
Le Forum, Liège
20:00
Variations Enigma
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Cymbaline
Culturele vrijplaats 't Landbouwbelang, Maastricht
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Trio Bennink/Glerum/Moore
Brebl, Nijmegen
20:30
Niels Geusebroek
Doornroosje, Nijmegen
Soulfly
Doornroosje, Nijmegen
Stef Bos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Naturally 7
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Antoine Pierre Urbex
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
La-Ventura + Within Silence en Signum Regis
P3, Purmerend
20:30
Fred Eaglesmith & Band (Support Act: Tiff Ginn)
LantarenVenster, Rotterdam
Ethan Johns
Rotown, Rotterdam
20:00
Boy and Bear
Annabel, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
We Are Carnivores
Poppodium Volt, Sittard
21:00
TaxiWars in Paradox
Paradox, Tilburg
21:00
Tamarin Desert
Cul de Sac, Tilburg
20:30
3J'S - Tour 7
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
20:30
Holy Wave + Heaters
ACU, Utrecht
Crossfaith
De Helling, Utrecht
20:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Teus Nobel kwintet
Wageningen Campus, Wageningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Kingcrow / Mind:Soul / Votum
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Bertolf
Hedon, Zwolle
vrijdag 04 maart 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Def Americans (Johnny Cash Tribute)
Victorie, Alkmaar
Bo Saris
Victorie, Alkmaar
20:30
Peter Hertmans Quartet
Centre Culturel d'Ans, Alleur
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
DOPE D.O.D + DEF P + DRT
De Meester, Almere
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeffrey Foucault
De Amer, Amen
21:30
ABBA GOLD
P60, Amstelveen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
The Holydrug Couple
Paradiso, Amsterdam
21:00
EP Release Lucky Shot
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
EP Release Flecha Moon & The Confused
Cinetol, Amsterdam
Silversun Pickups
Tolhuistuin, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gallant
Melkweg, Amsterdam
Eerie Wanda
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Ethan Johns
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
JoJo
Melkweg, Amsterdam
Against The Current
Melkweg, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
21:30
Claus
De Kroeg, Arnhem
Steak Number Eight
Luxor Live, Arnhem
20:00
Necrowretch (fr) + Infernal Execrator (sg)
Willemeen, Arnhem
Guus Meeuwis - Morgen
De Nieuwe Kolk, Assen
The Doors in Concert - Celebration
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
TaxiWars ft. Tom Barman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
Circle Percussion - Bang! That Drum
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Mezz en The Collectors presenteren: The LVE (BE) – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:30
Noah Guthrie (US) + Yellow Grass
Mezz, Breda
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Michael Prins
Chassé Theater, Breda
Amazing Stroopwafels - All you can eat
BREStheater, Brielle