Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium heino
Heino
De Kroon
Markelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Vier
Nijmegen
Spant!
Bussum
Dynamo
Eindhoven
19:15
De Nijverheid
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Martinikerk
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
donderdag 13 februari 2020
20:00
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
20:15
David Luning
TivoliVredenburg, Utrecht
Her Majesty
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Caravan Palace
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Klooster, Woerden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Dik Hout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dominic Seldis
Flint, Amersfoort
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Markant Uden, Uden
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Live Demo Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Yori Swart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Moonchild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dulfer
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Perron-3, Rosmalen
20:30
Wheel
Metropool, Hengelo
20:30
Ian Noe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Vera, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona
Hofman, Utrecht
20:30
Local The Night
P60, Amstelveen
20:30
Baardvader en Inside Electron
Paard, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Pendants / The Cherees
Simplon, Groningen
20:30
Daddy Long Legs
Slachthuisterrein, Haarlem
21:00
Gender Roles
V11, Rotterdam
21:00
Torii op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Borokov Borokov
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 14 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yori Swart
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Hofpoort, Coevorden
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podium heino, Heino
The Rocket Man - A tribute to Elton John
De Kroon, Markelo
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Rot - O Ja!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kampanje, Den Helder
Marten de Paepe
Theater Vier, Nijmegen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
Dust Bolt / Prong / Unearth
Dynamo, Eindhoven
19:15
De Baron
De Nijverheid, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Balthazar (Be)
Maassilo, Rotterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Martinikerk, Groningen
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam