Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
V11
Rotterdam
WORM
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
P3
Purmerend
Dok6
Panningen
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
21:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadhuis Naarden
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Bar American
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Studio des Carmes
Marche-en-Famenne
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Duycker
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Atak
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Flagey
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
BREStheater
Brielle
21:00
Mezz
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 18 maart 2016
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
philharmonie zuidnederland - Passioneel van klassiek naar romantiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Doomsower Mark: Witchsorrow (UK) + Coltsblood (UK)
Little Devil, Tilburg
Angela Groothuizen - IKIGAI
Agnietenhof, Tiel
21:00
Ares
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Taymir
V11, Rotterdam
Standup '69
WORM, Rotterdam
20:30
Steve Lehman Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
Joe Jackson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Extremities / Hibakusha / Raven Called Sin
Baroeg, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater De Winsinghhof, Roden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
20:30
Cabaret Le Temps des Cerises
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
21:00
Jonathan Richman Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
22:00
Girls Love DJs
Groene Engel, Oss
20:00
The Cosmic Carnival
Theater De Lievekamp, Oss
Loes Luca - DOEK!
Theater De Lievekamp, Oss
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Krystl
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Causes
Doornroosje, Nijmegen
Fling - A sunny day in the rain
De Klif, Nijmegen
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Stadhuis Naarden, Naarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Bon Scotch
Bar American, Middelburg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Antoine Pierre Urbex / David Thomaere Trio
Studio des Carmes, Marche-en-Famenne
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Roméo et Juliette
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
ABBA Symphonic
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Kraaien
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
My Baby
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bombay
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Kovacs
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Naturally 7
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
20:30
Julian Sas Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jett Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Her Majesty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Iris Penning
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Stef Bos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bliksem (B)
Patronaat, Haarlem
23:00
Charl Delemarre
Grand Theatre, Groningen
21:00
Moke + Tears & Marble
Vera, Groningen
20:30
Mala Vita
Simplon, Groningen
20:00
Eefje De Visser
Grand Theatre, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Beat M Up | afterparty Output met Gravy / Kid Sublime
Atak, Enschede
20:00
Def P
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Highway Orange Release Party
PopEi, Eindhoven
19:30
Defeater
Effenaar, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
Circle Percussion - Bang! That Drum
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Maureens
Bibelot, Dordrecht
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater Dakota, Den Haag
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Tony Carreira
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Lara Fabian
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Concert pour Sun Child
Flagey, Brussel
20:00
Abd Al Malik
La Madeleine, Brussel
Joris Linssen & caramba - STROOM
BREStheater, Brielle
21:00
J.W. Roy & Leon Verdonschot
Mezz, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Toby Beard & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Kennemer Theater, Beverwijk
Edsilia Rombley - Mama Sings
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Blues Route met Bas Paardekooper
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia
Musis, Arnhem
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
19:00
Mgla (pl) + Aosoth (fr) + Deus Mortem (pl) + Deathrow (it) + Ars Venef
Willemeen, Arnhem
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Gigant, Apeldoorn