Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
N9
Eeklo
21:00
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Perifeer
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
21:00
Taverne
Bergen
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:30
De Fles
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
STECK
Delft
21:00
Babylon
Woerden
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
NiXenMeer
Enschede
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Paard
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Meester
Almere
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Popcentrale
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
18:30
013
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paleis 12
Brussel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
WORM
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Garage
Venlo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
22:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Atak
Enschede
vrijdag 25 maart 2016
20:00
The Cool Quest
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Henhouse Prowlers
N9, Eeklo
21:00
The Maureens + Wilson
Luxor Live, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Tomoko Sauvage
De Perifeer, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Van Canto
013, Tilburg
20:00
Vandenplas
Cacaofabriek, Helmond
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Zaantheater, Zaandam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Wooden Soldiers
Café Wilhelmina, Eindhoven
zaterdag 26 maart 2016
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
20:30
40UP
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
90s NOW!
De Bosuil, Weert
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
20:30
Addicted to Blues - Een musical over Billie Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Zaantheater, Zaandam
21:00
Anthony's Putsch
Taverne, Bergen
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:00
Are You Experienced?
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Asteriks Special: DeWolff
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Berget Lewis
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bertolf
Paard, Den Haag
20:30
Bombay
EKKO, Utrecht
20:15
Boudewijn de Groot
Theater Sneek, Sneek
21:00
Brood Ma / iTAL tEK / Lafawndah
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Burger Band Clash
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
21:30
catch-a-coon
De Fles, Spijkenisse
Circle Percussion - Bang! That Drum
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Clouseau - Tour 2016
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
D.I.S.C.O
STECK, Delft
21:00
Daisy D. / Derivation / Jerry Knives Band
Babylon, Woerden
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
Diff
NiXenMeer, Enschede
21:00
Dolf Jansen / LSB Experience
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Douglas Firs
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Dukdalf presenteert: Metal w/ Bloid || Onkt || Selfmachine
Dukdalf, Wieringerwerf
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
EP RELEASE JUNKIE AND THE HALO
Paard, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
Eye On The Prize
De Meester, Almere
20:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
22:00
Feverdog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Frank en the Club
Popcentrale, Dordrecht
20:30
Gare Du Nord - Stronger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Go March
Cactus Muziekcentrum, Brugge
18:30
Gorguts
013, Tilburg
20:00
Hamon Martin Quintet
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hollywood Undead
Melkweg, Amsterdam
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
20:00
I Muvrini
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Iba Mahr
P60, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Iris Penning
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Johnny Hallyday
Paleis 12, Brussel
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Josee Koning en Batida
LantarenVenster, Rotterdam
23:00
Juju & Jordash / Palms Trax
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
20:30
Kakkmaddafakka
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
King Shiloh Soundsystem
WORM, Rotterdam
19:30
Kirk Knight
Melkweg, Amsterdam
Klangkarussell
Patronaat, Haarlem
20:15
Klezmajeur
Theater de Garage, Venlo
20:30
Kovacs
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Krystl
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Larry Carlton
Atak, Enschede
16:00
Legendsofmusic: LOUIS! What A Wonderful World feat. Michael Varekamp &
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
22:15
Lenn Hammond + Dubtown Band
Luxor Live, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Lil Kleine - Topdown Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lilian Vieira
Agnietenhof, Tiel
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Mbongwana Star
Paard, Den Haag
16:00
Metalyard - 7th Symphony / Abrupt Demise / Disquiet / Endymæria / ForC
Atak, Enschede