Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Helling
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
20:30
Extase
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
P3
Purmerend
20:00
A9 studios
Uitgeest
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Asgard
Beverwijk
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Annabel
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Grounds
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Stathe
Utrecht
20:00
Feesthallen Slump
Bant
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Azotod
De Meern
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Zwerver
Oostende
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Jaarbeurs Utrecht
Utrecht
16:00
Atak
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
22:15
Luxor Live
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Garage
Venlo
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paleis 12
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Mezz
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:30
013
Tilburg
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
vrijdag 25 maart 2016
20:00
Boudewijn de Groot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Blue J / Marjon van Iwaarden
Paard, Den Haag
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
Bertolf
De Helling, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Bear Bozeman / Lola / Ralph Bijvoet / Rufus Kain / Suzewind
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
19:30
Bastard Fest: Peter Pan Speedrock (Farewell Tour)
Mezz, Breda
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Antimatter / Kristoffer Gildenlow
Boerderij, Zoetermeer
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:30
013 op locatie: Bombay
Extase, Tilburg
zaterdag 26 maart 2016
21:00
`t Vlaggenschip / Black Acid
Winston, Amsterdam
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
17:00
Vince (Blues)
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Agnietenhof, Tiel
21:00
Vanden Plas + Black Knight
P3, Purmerend
20:00
Trijntje Oosterhuis
A9 studios, Uitgeest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Workmates
Asgard, Beverwijk
20:30
The Underachievers
BIRD, Rotterdam
21:00
The Tinstars
Rotown, Rotterdam
21:00
The Doots + A Million Strong
Altstadt, Eindhoven
21:00
The B-Movie Orchestra
De Peppel, Zeist
20:00
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
Tears w/ Bonobo & Palmbomen II
Annabel, Rotterdam
21:30
Tal National
Vera, Groningen
Stef Bos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Sam Rodrigues
Stathe, Utrecht
20:00
RockTribute
Feesthallen Slump, Bant
21:00
Robby Valentine (A tribute to Queen)
Manifesto, Hoorn
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Scheldetheater, Terneuzen
Racoon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Peter Pan Speedrock / The Shavers
Victorie, Alkmaar
19:30
Pauw
Patronaat, Haarlem
21:30
Paus
Paradiso, Amsterdam
21:00
Paazotod Party
Azotod, De Meern
20:30
Obese / She Loves Pablo / The Mad Baron
dB's, Utrecht
20:30
Niels Geusebroek
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Nekfeu
Vorst Nationaal, Brussel
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Monster Magnet
De Zwerver, Oostende
19:45
Monomyth
De Helling, Utrecht
20:00
Mister and Mississippi
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Misfits
Jaarbeurs Utrecht, Utrecht
16:00
Metalyard - 7th Symphony / Abrupt Demise / Disquiet / Endymæria / ForC
Atak, Enschede
20:00
Mbongwana Star
Paard, Den Haag
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lilian Vieira
Agnietenhof, Tiel
Lil Kleine - Topdown Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
22:15
Lenn Hammond + Dubtown Band
Luxor Live, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
Legendsofmusic: LOUIS! What A Wonderful World feat. Michael Varekamp &
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Larry Carlton
Atak, Enschede
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Krystl
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Kovacs
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Klezmajeur
Theater de Garage, Venlo
Klangkarussell
Patronaat, Haarlem
19:30
Kirk Knight
Melkweg, Amsterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
WORM, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kakkmaddafakka
Simplon, Groningen
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Juju & Jordash / Palms Trax
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Josee Koning en Batida
LantarenVenster, Rotterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johnny Hallyday
Paleis 12, Brussel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Iris Penning
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Iba Mahr
P60, Amstelveen
20:00
I Muvrini
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
Hollywood Undead
Melkweg, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:00
Hamon Martin Quintet
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Gorguts
013, Tilburg
20:00
Go March
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Gare Du Nord - Stronger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Frank en the Club
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
22:00
Feverdog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam