Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
DNK
Assen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
18:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wickenburgh
't Goy
20:00
CC Aartselaar
Aartselaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:45
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Kapel Bloemendaal
Bloemendaal
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 19 februari 2020
19:30
Saint Phnx
Cinetol, Amsterdam
19:30
Alice Boman
Paradiso, Amsterdam
Sleater-Kinney
Paradiso, Amsterdam
Saint Jhn
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Ellen ten Damme - Casablanca
Orpheus, Apeldoorn
20:00
O'G3NE
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
DNK, Assen
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Harry Sacksioni
Spant!, Bussum
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater De Veste, Delft
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
TAGO - Korean Drum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
18:30
Destruction / Legion of the Damned / Suicidal Angels
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
GOLD MASS
Vera, Groningen
Ásgeir
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Strijkorkest Conservatorium Maastricht - Sjostakovitsj, Nielsen & Skal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ruth Jacott
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bløf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Ciao Lucifer
Merleyn, Nijmegen
Damien Jurado / Dana Gavanski
Stevenskerk, Nijmegen
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Bootleg Beach Boys
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Fenix
BIRD, Rotterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hania Rani
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon
Baroeg, Rotterdam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:30
David Luning
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Book of Genesis
Spirit of 66, Verviers
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 20 februari 2020
Celine Cairo - Birds of Paradise
Wickenburgh, 't Goy
20:00
Axelle Red
CC Aartselaar, Aartselaar
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:45
The Bootleg Beach Boys
P60, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Doka Live | Splinter + DJ Gilian Profundo P
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:30
Lettuce
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
Jonas Brothers
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
Mikal Cronin
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Ten Times A Million
Melkweg, Amsterdam
19:30
Golden Boy / Liza Lo / New Bliss
Paradiso, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
Hot 8 Brass Band
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kitchenette & Real Derek
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eliades Ochoa
Luxor Live, Arnhem
19:00
Rhapsody of Fire
Willemeen, Arnhem
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jurre Koopmans / Victor Su
De Kapel Bloemendaal, Bloemendaal
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Lennon Stella
La Madeleine, Brussel
20:00
Equal Idiots
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Dame
Paard, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Amphion, Doetinchem