Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
21:00
STECK
Delft
Cul de Sac
Tilburg
21:30
V11
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Hasselt
Hasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C Warenar
Wassenaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Carrousel
Ommen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
De Cammeleur
Dongen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Cultura
Ede
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaaf City Theater
Leeuwarden
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
De Bosuil
Weert
19:00
Baroeg
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Metropool
Hengelo
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Pul
Uden
Musis
Arnhem
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
013
Tilburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Club Solo
Breda
20:00
Walhalla
Deventer
Neushoorn
Leeuwarden
The Lane
Oostburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 31 maart 2016
21:00
Mala Vita
Patronaat, Haarlem
21:00
Strohm presents: Dollkraut
Hedon, Zwolle
21:00
My Baby + Lili Grace
Vera, Groningen
21:00
Ava Mendoza
RASA, Utrecht
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
21:00
STECK STAGE met Chinese Taxidriver
STECK, Delft
The Lumes
Cul de Sac, Tilburg
21:30
I Am Oak
V11, Rotterdam
vrijdag 01 april 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Angela Groothuizen - IKIGAI
C.C Warenar, Wassenaar
Michael Prins
Deventer Schouwburg, Deventer
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Country Café - It's Jukebox Time
De Kattendans, Bergeijk
Loes Luca - DOEK!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dekoor - Close Harmony
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Joris Linssen & caramba - STROOM
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Doors in Concert - Celebration
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Avalanche Quartet - The Guests
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Daniel Lohues
Cultura, Ede
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Edsilia Rombley - Mama Sings
De Domijnen, Sittard
LOUIS! - What a Wonderful World
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jesus Chrysler Superstar / Leave Scars / Warrior Soul
Schaaf City Theater, Leeuwarden
17:00
Ralph de Jong
Concerto, Amsterdam
19:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
19:00
Moonspell
Baroeg, Rotterdam
Progdreams V o.a. Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eye On The Prize – Grote Prijs van Nederland Clubtour
Paradiso, Amsterdam
19:30
3Robi / Boef / Hef
Patronaat, Haarlem
19:30
SOS: een benefietconcert voor kinderen op de vlucht
Paradiso, Amsterdam
19:45
Xavier Rudd
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Concertgebouw Jazz Orchestra / Shirma Rouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
20:00
Gare Du Nord
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lieve Bertha
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
The 1975
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Krystl
Spant!, Bussum
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jack Parow
Metropool, Hengelo
I Am Oak
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Rico & Sticks #OpgezwolleTotNu
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:00
Mister and Mississippi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Julian Sas Band + Boo Boo Davis + Rootbag
Luxor Live, Arnhem
20:00
My Dying Bride
Neushoorn, Leeuwarden
Leprous + Voyager + Earthside
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Indian Askin + Adam & The Relevants
Podium Asteriks, Leeuwarden
SeYes
De Pul, Uden
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:00
Pauw
Fluor, Amersfoort
20:00
Lil Kleine
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Niels Geusebroek
Effenaar, Eindhoven
20:00
Shirma Rouse met Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Deströyer 666 + Bölzer
013, Tilburg
20:00
Sandra van Nieuwland
Orpheus, Apeldoorn
20:00
At the Drive-In
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nina June
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Micah P. Hinson
WORM, Rotterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
pre-party Grindhoven
The Jack, Eindhoven
20:00
White Miles
P60, Amstelveen
20:00
EP Release Orange Maplewood
Cinetol, Amsterdam
20:00
Elefant
Club Solo, Breda
20:00
Faux
Walhalla, Deventer
Dope D.O.D.
Neushoorn, Leeuwarden
Aisles
The Lane, Oostburg
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oliver's Cinema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht