Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
De Radstake
Heelweg
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Soefitempel
Katwijk
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:45
NiXenMeer
Enschede
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Reünie
Geleen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Iduna
Drachten
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
21:15
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Effenaar
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterzaal Roxy
Temse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
12:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
14:00
Luxor Live
Arnhem
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Mezz
Breda
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
17:00
Taverne
Bergen
Melkweg
Amsterdam
18:30
Compagnietheater
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Rodahal
Kerkrade
19:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 09 april 2016
20:00
Asgrauw / The Shiva Hypothesis
Walhalla, Deventer
20:00
Lil Kleine
De Radstake, Heelweg
20:00
Starfish / Charlie Bit My Finger / The Hendrix Alive Project
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Jools Holland / The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Mister and Mississippi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Chris Cornell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lilian Vieira
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Nneka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
CineCity, Vlissingen
20:15
Gevoelige Snaren met Remy van Kesteren
Soefitempel, Katwijk
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Den Bolder, Waspik
20:15
VanVelzen & The Hibby GBs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Markant Uden, Uden
20:30
Maria de Fátima
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jools Holland & His R&B Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:30
Arthur en Lucas Jussen / philharmonie zuidnederland - Fabelachtig Luca
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
20:30
Symphonic Rock Night
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
De Speeldoos, Vught
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Niels Geusebroek
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Marutyri
Paradox, Tilburg
20:30
Downhill X: Grausame Töchter + support
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Pauw
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mungo Jerry
Spirit of 66, Verviers
20:30
LOUIS! - What a Wonderful World
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tineke Postma & Greg Osby
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Lee ''Scratch'' Perry + The Mad Professor
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer
Theater Het Raam, Hillegom
20:45
John Pippus Band
NiXenMeer, Enschede
21:00
40UP
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Big Ups / Meatbodies
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
30xPI TOUR: DEF P
De Peppel, Zeist
21:00
The Sheepdogs
Hedon, Zwolle
21:00
Experienced?!? / Throat Of Autumn
De Reünie, Geleen
21:00
Krissy Matthews
De Bosuil, Weert
21:00
The Preacher Men
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Bamba Wassoulou Groove
RASA, Utrecht
21:00
Dobet Gnahoré
Grounds, Rotterdam
21:00
Bewilder
Fluor, Amersfoort
21:00
Hard Beats
Iduna, Drachten
21:00
John Illsley & Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Martha Jane and The Talisman
Taverne, Bergen
21:15
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
Jack Parow
Melkweg, Amsterdam
21:30
Crawlin' Back
De Fles, Spijkenisse
Marc O’Reilly + Joost Dijkema
Vera, Groningen
22:00
Simo
Paradiso, Amsterdam
22:00
013 invites PRSPCT
013, Tilburg
22:00
J.C. Cinel (IT)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Coppersky / The Daydream Fit
Vera, Groningen
23:00
DRUM013: HENNING BAER + ALBERT VAN ABBE + FEN
Effenaar, Eindhoven
zondag 10 april 2016
Dekoor - Close Harmony
De Molenberg, Delfzijl
Fling - A sunny day in the rain
Theater Sneek, Sneek
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tango Extremo
Theater Walhalla, Rotterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Stef Bos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sir James
Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
12:00
Eric Vloeimans / Remy van Kesteren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
13:30
Peter Beets & Kurt Rosenwinkel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
14:15
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Blues op zondag: Deep & the Dudes
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Mezz, Breda
14:30
Wolfert Brederode Trio
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Trijntje Oosterhuis
DeLaMar, Amsterdam
Nile + Melechesh + Embryo + Mithridatic
Baroeg, Rotterdam
15:00
Soulful Sunday
Cinetol, Amsterdam
15:00
Beneath My Sins / Duckbill Crisis / Elysian Gates / Irradiance / Paper
PopEi, Eindhoven
15:00
Aphranova
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
15:00
Bigband Blast! / Nils van Haften / Valerie Linger
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
16:00
John Illsley & Band
De Bosuil, Weert
16:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Paard, Den Haag
16:00
Karel J. Schepers
Gigant, Apeldoorn
16:00
Dirk Scheele - 2e show
Luxor Live, Arnhem
16:00
Badbooshband
Piet Hein Eek, Eindhoven
16:00
King Charles
Concerto, Amsterdam
16:30
Jesse Woodson
cafe de twee wezen, Sassenheim
17:00
Ruben Hoeke gitaarworkshop on tour
Taverne, Bergen
Heidevolk / Korpiklaani / Moonsorrow
Melkweg, Amsterdam
18:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
19:00
Schürzenjäger
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Schürzenjäger
Rodahal, Kerkrade
19:00
Tribute2bobmarley By Rootsriders
Vorstin, Hilversum
19:00
Concatenatus (CL) + Seher (D) + Morast (D)
Little Devil, Tilburg
19:30
The Sheepdogs
Metropool, Hengelo
19:30
Brigitte
Melkweg, Amsterdam