Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
De Helling
Utrecht
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
La Madeleine
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
21:15
P3
Purmerend
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Veste
Delft
De Blinkerd
Schoorl
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
013
Tilburg
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Orpheus
Apeldoorn
013
Tilburg
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Capitole
Gent
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Hedon
Zwolle
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Agnietenhof
Tiel
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Omval
Diemen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
Posttheater
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
23:00
Café Loburg
Wageningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
In the Woods
Leusden
De Nieuwe Regentes
Den Haag
zaterdag 15 februari 2020
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jim van der Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Blinkerd, Schoorl
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:30
Kendrick Scott Oracle
Bimhuis, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lövestad
013, Tilburg
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
Melanie Martinez
013, Tilburg
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
Mr Scruff
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
O'G3NE
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
23:00
Soundience
Café Loburg, Wageningen
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag