Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
ATLAS Theater
Emmen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultura
Ede
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:15
Energiehuis
Dordrecht
19:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Mimik
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Theater PePijn
Den Haag
20:45
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Koorenhuis
Den Haag
21:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
De Molenberg
Delfzijl
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Machinefabriek
Coevorden
20:00
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Fluor
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
19:30
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vrijdag 20 november 2020
21:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Ancora - Wind in de Zeilen
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Ancora - Wind in de Zeilen
ATLAS Theater, Emmen
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Sessions: Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
Nielson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Cultura, Ede
21:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
20:15
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Energiehuis, Dordrecht
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
Fleddy Melculy
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
20:45
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
20:15
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Zeno Van Den Broek & Slagwerk Den Haag Vroege Show
Paard, Den Haag
La Pegatina
Paard, Den Haag
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
Koorenhuis, Den Haag
21:15
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
19:30
The Best of Simon & Garfunkel
De Molenberg, Delfzijl
22:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
19:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Theater De Veste, Delft
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Machinefabriek, Coevorden
20:00
L Devine
Botanique, Brussel
Kaboom Karavan / Razen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Aafke Romeijn
Mezz, Breda
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Flat Out
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Therapy?
Luxor Live, Arnhem
Pieter Verelst - Amai
Posttheater, Arnhem
Bökkers
Gigant, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Orpheus, Apeldoorn
Judy Blank / Yorick van Norden - Bob Dylan de songs, de mythe
Gigant, Apeldoorn
20:00
Luka
Trix, Antwerpen
20:00
Night of the Proms
Sportpaleis, Antwerpen
Suzan & Freek
Trix, Antwerpen
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Antoon
Melkweg, Amsterdam
21:30
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tom Russell
Bitterzoet, Amsterdam
Doe Maar
Paradiso, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
Matteo Myderwyk
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Eelke / RADERKRAFT / Staatseinde
Cinetol, Amsterdam
Antoon
Melkweg, Amsterdam
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Etana
P60, Amstelveen
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Fluor, Amersfoort
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Flint, Amersfoort
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Flint, Amersfoort
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben'
Podium Victorie, Alkmaar
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 november 2020
Marc Almond
Hedon, Zwolle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
Orphaned Land
Boerderij, Zoetermeer
Toine
Boerderij, Zoetermeer
Toine
Boerderij, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
Iris Hond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Junushoff Theater, Wageningen
Daniëlle Schel - OK
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Dana Winner - Samen ... Weer Verder Gaan
Theater De Leest, Waalwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Ray Stepien Trio
CHV Noordkade, Veghel
Fuse live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel