Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Paard
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
19:00
Mezz
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Brigant
Arnhem
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
19:00
De Bosuil
Weert
Den Bolder
Waspik
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. De Stringe
Vichte
Schouwburg Venray
Venray
23:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
16:00
Molen De Ster
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
OJC Comeet
Someren
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Groene Engel
Oss
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
De Zwerver
Oostende
17:00
De Zwerver
Oostende
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 07 april 2017
20:00
Juke Joint Jimmies / Roy P-Cat and the V8 Daddies
Iduna, Drachten
22:00
Crow's Feet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
STAVAST
Bibelot, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
20:00
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
Nathan Bell
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Bløf
Paard, Den Haag
Bettie Serveert
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Briqueville
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Wipneus en Pim
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Myriam West
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
21:00
The Naked Sweat Drips + The Liquid Machine
Luxor Live, Arnhem
20:30
Shirma Rouse sings Aretha Franklin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Marcella Bovio
Willemeen, Arnhem
The Homesick
Brigant, Arnhem
Lavinia Meijer
Musis, Arnhem
Wende Snijders
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Pavlov's Dog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Noisia Invites: Noisia / Foreign Beggars / Shades / The Upbeats
Melkweg, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Karsu, Ntjam Rosie, Gianna Tam, R
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Kurt Rosa / Ziggy Splynt / Last Minutes
Winston, Amsterdam
20:30
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Mustafa Ceceli
The Box, Amsterdam
20:00
I Am Oak / Pitou
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
18 Miles / Hawser / Your Demise
Melkweg, Amsterdam
20:00
Salmo
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Paradiso, Amsterdam
The Lemon Twigs
Tolhuistuin, Amsterdam
Teske
Paradiso, Amsterdam
20:00
Creedence Clearwater Revived
AFAS Live, Amsterdam
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Bimhuis, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tribute2BobMarley
P60, Amstelveen
20:30
The Mysterons
Fluor, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 08 april 2017
21:00
Paceshifters
Hedon, Zwolle
20:00
Diesel
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Def Americans
De Bosuil, Weert
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
20:00
The Pilgrims
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
CAFFEINE CROWDFUNDING KICK-OFF
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
23:00
Twarres
Grenswerk, Venlo
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
22:00
Timboektoe openingsfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
Diep in de Groef Speciaal: 25 years of house met Joost van Bellen
EKKO, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
16:00
Sem Seiffert
Molen De Ster, Utrecht
15:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
EKKO, Utrecht
20:00
Hats off to Led Zeppelin
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
21:00
Anarchos
Little Devil, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Shirma Rouse & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
Nathan Bell
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Mooi Wark
OJC Comeet, Someren
20:00
Erik Ankoné / Herman Brock Jr. / Blue Grass Boogiemen / The Royal Hill
Het Bolwerk, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sonic Syndicate
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Nachtschade
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Alcatrazz
De Graauwe Hengst, Schiedam
20:15
The Doors in Concert
Het Wennekerpand, Schiedam
21:00
UNDERGROUNDS #3: King Ayisoba + ZEA
Grounds, Rotterdam
20:30
Benny Golson Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Big Dez
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Dijk
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Her Majesty
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Discover Berget Lewis
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Dok6, Panningen
20:30
The Atomic 4 + Hi-Tombs + Kees van Bemmel Rockabilly Trio
Groene Engel, Oss
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
17:00
Opening The Crystal Ship
De Zwerver, Oostende
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal