Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nijend 24
Anderen
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Pakhuis de Zwijger
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Bosuil
Weert
Bluesclub XXL
Wageningen
21:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
ACU
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
14:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Cambrinus Muziekpodium
Horst
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Brouwerij Martinus
Groningen
De Reggehof
Goor
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
15:30
Mezz
Breda
13:00
C.C. Den Herd
Bladel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
16:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Witte Theater
IJmuiden
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 08 april 2017
20:00
Anne-Lie Persson
Nijend 24, Anderen
22:00
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
Michiel Borstlap - Velvet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Franklin Electric
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Clowns (AUS) / Camp High Gain / Sweet Empire
Winston, Amsterdam
Isaiah Rashad
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amariszi / Kasba / Ot Azoj / Zorita
Pakhuis de Zwijger, Amsterdam
19:30
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
19:30
Eurovision In Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sven Ratzke - STARMAN
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Lemon (NL)
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 09 april 2017
20:00
Amongster / Handed
Hedon, Zwolle
14:30
JJ Sharp band
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Hats off to Led Zeppelin
De Bosuil, Weert
Imperial Crowns
Bluesclub XXL, Wageningen
21:45
Amber Gomaa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
LVL Up
ACU, Utrecht
20:00
Author & Punisher
dB's, Utrecht
20:00
Mahalia
TivoliVredenburg, Utrecht
Dua Lipa
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Avulsed
Little Devil, Tilburg
20:00
(HED) Planet Earth / Sumo Cyco
Poppodium Volt, Sittard
21:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Rotown, Rotterdam
15:00
Choro Sunday 2017
Grounds, Rotterdam
16:00
Little Boogie Boy Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Fuse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Mirusia Louwerse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:00
Internationaal gevierd chansonnier uit Berlijn 9 april op Kasteel Aerw
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Tangarine
Roepaen, Ottersum
15:00
Iris Penning
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
22:00
Novo Amor
Merleyn, Nijmegen
16:00
Freedom's Cool Festival
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Fink
Muziekgieterij, Maastricht
14:30
LOS - VAST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Exploited
Gebr. De Nobel, Leiden
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
Brooks Williams
Cambrinus Muziekpodium, Horst
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:00
HART Muziekschool Concert
Patronaat, Haarlem
20:30
Club Cross-linx: Nirvana door Zapp 4
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Joris Posthumus Quartet
Brouwerij Martinus, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
14:15
Viaggio
D' Engelenburgh, Fijnaart
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Hofpoort, Coevorden
15:30
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Den Herd, Bladel
18:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Beauforthuis, Austerlitz
16:15
The Watchman
Gigant, Apeldoorn
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Timber Timbre
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
John Smith
Paradiso, Amsterdam
Lisa Hannigan
Paradiso, Amsterdam
19:30
Dana Fuchs
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Latente Talenten Jam
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
15:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
00:00
Crossovers
Paradiso, Amsterdam
Lavinia Meijer
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 10 april 2017
20:00
Snook Bookings presents Avulsed + Savage Annihilation + Mercyless
dB's, Utrecht
20:00
Mirusia Louwerse
Beatrix Theater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Luwten
Muziekgieterij, Maastricht
Brooks Williams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
En Vogue
Paard, Den Haag
20:00
Ghost
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Chrome Sparks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gouden Kabouter Verkiezingen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mahalia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruth Jacott
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
dinsdag 11 april 2017
Bear's Den
013, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
Daniel Lohues - Moi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Therapy?
Rotown, Rotterdam
Wende Snijders
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Lochem, Lochem
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
Brooks Williams
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
HIT Finale Singer-songwriters
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
19:30
Nathan Gray Collective
Dynamo, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel